Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android op rendszeres mobillal...

Android op rendszeres mobillal fel lehet törni wifi hálózatot?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen programmal? Minden routeren működik?
2011. máj. 2. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Még PC-vel is rendkívüli hozzáértést igényel még megfelelő program birtokában is.
2011. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha azt vesszük alapul h a routert általában vagy számmal vagy betűkkel védik le, és alapból 8 karakternek kell lennie. Így nincs is olyan "sok" variáció rá (főleg ha a számokat nézzük). Ha minden másodpercben bepróbál 200 jelszót akkor már nagy az esélye hogy össze jön. Bár miután kiírtam még olvasgattam és az a "rossz" ebben hogy a router 3 próba után letilthat.
2011. máj. 2. 11:34
 3/9 anonim ***** válasza:
másodpercenként 200 jelszó, nem egy teló fogja ezt megcsinálni azt elhiheted :) próbáld meg pc-vel, az ilyen programoknak és eljárásnak bruteforce(r) a neve, majd ha pcvel sikerül akkor gondolkodhatsz laptopba, ha azzal is megy akkor meg feladhatod mert komolyabb wifit nemfogsz tudni feltörni úgysem.
2011. máj. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha csak számok lennének a jelszóban, és tegyük fel 8 tagból áll a jelszó, akkor 16 777 216 lehetőség van. Tegyük fel másodpercenként 200-at ellenőriz (ez kizárt, a telefon nem képes ennyire, és a router sem tud ennyiszer válaszolni) akkor 83 886,08 percbe tellene, ami 1398,1 óra, ami 58 nap...

ez a legelőnyösebb felállás.

2011. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Értsd meg kedves Kérdező, hogy soha, hansúlyozom: SOHA SEM fogsz jelszóval védett Wi-fit feltörni a mobiltelefonoddal! Előbb őszülsz és kopaszodsz meg, mintsem ez sikerül!
2011. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még PC-vel sem, szinte semekkora nagy profi nem fog tudni feltörni WEP2 titkosítást. Az alatt talán, de elég macerás. Mobillal semmilyet nem fogsz tudni feltörni. Mire összejönne - elvben - elavult vacak lesz a mobilod.
2011. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12:01 vagyok - WPA2 akart lenni az a WEP2, bocs.
2011. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szóval, ha a másik oldalról nézzük, akkor az én routeremet sem lehet feltörni (szinte) sehogyan sem. (természetesen ha olyan jelszó van ami sehogyan sem kötődik hozzám) Ez megnyugtat :D
2011. máj. 2. 12:13
 9/9 bp1985 ***** válasza:
Mindent fel lehet törni, csak idő kell hozzá. Ha hülye az ember, akár 3 perc alatt is feltörheted. Szomszédomét nekem is sikerült 3 perc alatt feltörni, mert 00000000 volt a jelszava. De ha olyan, az hónapokba telik. Persze nem telefonnal kell, hanem géppel.
2011. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!