Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz, hogy az Android operáció...

Igaz, hogy az Android operációs rendszeres telefonok a folyamatos internetkapcsolat miatt leszívják a pénzt a kártyáról?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 19:30
 1/2 bp1985 ***** válasza:
Ki mondta ezt a hülyeséget?
2010. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van lehetősége akkor sajnos előfordul a csatlakozás,de nekem pl havi 500 mb mobilnetem van a telón és egész napos kapcsolattal is csak a fele fogy el vagy annyi se.Azonban van egy alkalmazás a marketen;APNDROID a neve azzal ki és be tudod kapcsolni a mobilnetet.Pl ha itthol vagyok kikapcsolom mert a wifin megy tovább de amig dolgozom addig be van kapcsolva a mobilnet.Sőt egy 3gwatchdog nevü progi pontosan mutatja mennyit használtál el a keretedből.
2010. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!