Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megmondaná valaki, hogy egy...

Megmondaná valaki, hogy egy iPhonenál (vagy ipodnál, ipadnál, stb. ) az itunesban ahol mutatja hogy mennyi zene, videó, alkalmazás, stb van rajta, ott a sárga színnel jelölt other az mit takar?

Figyelt kérdés
érdekelne hogy mi az mert nekem 1,5 GB-ot foglal, és már alig van helyem az ipademen...
2011. máj. 2. 13:17
 1/3 anonim válasza:
Az a többi cucc. Ha például pendrive helyett is használod az iPhonet, akkor amit csak úgy ráraktál, az az other. Pl. dokumentumok, rarok, pc-re való játékok, vagy valami ilyesmi.
2011. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

other=más


Lehet belőle következtetni, hogy az nem zene, nem videó, nem app

2011. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azt tudtam hogy az other a mást jelenti, de mik azok a dolgok? törölhetőek-e, stb... szerintem 1,5 gb other az túl sok helyet foglal...
2011. máj. 3. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!