Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230 (Navi), Memóriakárt...

Nokia 5230 (Navi), Memóriakártya gondok!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!


Az lenne a kérdésem. Hogy már minden kis "zeg-zugba" néztem,hogy merre találhatom mag a telefon a memória kértyája, de sehol nem találom!!!

Ezalatt azt értem hogy a kártyán van 1 progi, játék és ezeket nem tudom megnyitni a készülékkel, (vagyis én ;) )

vagy netán telepíteni!!!

Ha valaki tud segíteni,leírja nekem hogy merre tudom megnyitni, akkor NAGYON HÁLÁS leszek!!!!! x)


Előre is köszönöm!!!!! =)


2011. máj. 2. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Kissé félreérthető, hogy a mem.kártya nyílását nem találod, vagy a Menü-n belül a fájlkezelőt, ahonnan a kártyán lévő dolgokat tudod megnyitni.
2011. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát teljes joggal igazad van!!! És ezér elnézést is kérek!!!

De a menűn belül gondoltam!!! XD

2011. máj. 2. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:
már bocs,de az előző válaszóló vagy aludt félig,mikor a kérdésedet olvasta vagy csak simán hülye :D én most keltem de igy is értem x) amugy lehet későn irok,de bemész az alkalmazásokba azon belül iroda azon belül fájkezelő és máris ott van! :D kiválasztod,h mem kártya és ott lesznek a cuccaid!
2011. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köcce télleg ott van
2011. máj. 10. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!