Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230-as telefonhoz volt...

Nokia 5230-as telefonhoz volt memóriakártya. Tettem rá zenéket, minden oké volt, de most nem játsza le. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam a telefont és volt hozzá egy 2 gigás memóriakártya.Tettem rá zenéket, le is tudtam játszani.

Pénteken barátnőm küldött néhány zenét, onnantól kezdve egy számot sem játszik le, és a zenék mellett egy új kis jel jelent meg.Egy hangyjegy van áthúzva.


Mi lehet a baj?

Már próbáltam, hogy letöröltem a dalokat és újra rátettem a gépről, de akkor sem játsza le.Sőt, a gépen még ellenőriztem is az esettel és nincs sérült dal:/

Van egy másik memóriám is, arra is rátettem ugyanazokat a zenéket, azzal lejátsza a telefonon, csak hiába teszem rá az összes számot a telefonon nem jeleníti meg az összeset...De amit megjelenít azt legalább lejátsza.


Mit csináljak, hogy valamelyik memóriakártyán az összes dal rajta legyen, amit szeretnék és le is játsza?

(egyébként bőven elfér rajta az a néhány zene, amit rá akarok tenni).

15/L


2011. jan. 16. 18:02
 1/5 anonim válasza:
51%
Szerintem csak lenémítottad.
2011. jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hogy értve lenémítottam?

Próbáltam úgy, hogy a telefon le volt némítva (rezgőn volt) és általánosan is.Na megnézem még úgy, hogy a hangerő, hogy van beállítva.

Remélem csak ennyi a gond.

Köszi a választ:)

2011. jan. 16. 18:25
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt írja, hogy a kiválasztott elem nem játszható le, művelet megszakítva.

Egyébként hangerő a maximumon van:S

2011. jan. 16. 18:26
 4/5 A kérdező kommentje:

Most nézem a zenetár adatainál és azt írja, hogy nincs memóriakártya...Pedig benne van:/ Ráadásul az van benne, amit eredetileg adtak hozzá:S


Valaki segítsen légyszi??!!Kéétségbe vagyok esve.Mit csináljak???:O

2011. jan. 16. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van a kártyán hasznos holmi, másold be a gépre, aztán formázd meg a kártyát és másold vissza a cuccokat rá. Hátha segít.
2011. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!