Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az android leszívja a pénzt?

Az android leszívja a pénzt?

Figyelt kérdés
Most töltöttem 3000 ft ot a zte blade-emre és mostmár 0 az egyenlegem DE ÚGY H: NEMIS TELEFONÁLTAM ÉS NEMIS NETEZTEM!
2011. máj. 2. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
lekell tiltani a mobilnetet. mert az időjárást stb-t folyamatosan frissíti és ahoz netre van szüksége. androidhoz szinte elengedhetetlen a folytonos netkapcsolat
2011. máj. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 mokkacsino ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Valószínűleg csomagkapcsolat módban automatikusan frissültek a progik, vagy csak emailek jöttek le automatikusan. És az leszívta a pénzt.

Maga az Android nem szívja le a pénzt. :)

2011. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm most már letiltottam ezeket a szarokat de a 3000ft-ot nem hozza vissza sajna. Meg nemértem hogy gondolják ezt? nem mindenki előfizetéses legalább valami felugró ablak lehetne és nemcsak önkényesen nekiáll frissítgetni. FELHÁBORÍTÓ!
2011. máj. 2. 16:03
 4/13 anonim ***** válasza:
az, de ha jól emlékszem, először fel szokott ugrani egy "varázsló" amin ha végig mész, akkor a frissítésről is kérdez, hogy szeretnéd-e...
2011. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ugyebár vásárlás előtt tájékozódni kell és akkor nem történik ilyesmi.

Amúgy igazad van tényleg felháborító. Valamiért nagy divat lett reklámozni az androidot csak a boltokban nem tájékoztatnak arról, hogy az android egy eléggé internetalapú rendszer ami ha tehetné mindig a netet használná. Persze ha ezt elmondaná az eladó akkor mindenki tiltaná le ezerrel a netet és nem lenne akkora bevételük.

Úgyhogy marad más forrásokból a tájékozódás.

2011. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De azért egy android telóhoz gondolom elvárható egy wifi router...És ha otthonvagy úgy mindig online van a rendszer, tudja magát frissíteni és nem kerül semmibe.
2011. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Van routerem azon szoktam netezni csak most raktam rá pénzt és ez lett...
2011. máj. 2. 17:54
 8/13 blex ***** válasza:

Egyébként

1. Ezek a telefonok nem a magyar piacra készülnek, külföldön pedig még a csövesek is netcsomaggal rohangásznak.

2. Minden oprendszer ezt csinálja. El kell fogadni, hogy olyan világban élünk, ahol net nélkül lassan már egy pirítót sem lehet használni...

2011. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ezek a telefonok nem azoknak valók, akik kártyát töltögetnek, ergó keveset beszélnek, akkor minek neked ilyen telefon. mellesleg a használati útmutató mindent leír
2011. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az androidnak tényleg az internet a lényege, anélkül az élvezeti értékének a felét sem nyújtja. Az előttem kettővel válaszolónak pedig igaza van, külföldön a hajléktalanok is mobilnettel rohangálnak. Mert megtehetik. Tudod, mit kapsz Nagy Britanniában 10 fontért? Az 3000 forint. Havonta 250 perc beszélgetést, és korlátlan SMS-t, korlátlan internetet.
2011. máj. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!