Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell főzött Android...

Hogyan kell főzött Android 2.3-at tenni a X10 mini pro-ra?

Figyelt kérdés

Nem googlezok!Nem szeretnék linkeket!Csak egy értelmes,működő leirást,hogy hogyan kell megcsinálni!Linket csak a letöltendő dolgokra kérek!


Előre is köszönöm!


2011. nov. 2. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A kéréseidet megtalálod az se-portal.hu fórumán.
2011. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, ennek PONTOS, LÉPÉSRŐL-LÉPÉSRE történő leírása nem 3 sor. (Ha egy lépés hibás, végrehajtása nem pontos féltégla lehet a telefon!)

Ugyanakkor ennek a leírása sok helyen megtalálható a neten.

Max. egyet tehetek: megkeresem Neked és idemásolom.

Erre gondoltál?

2011. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aztán a 2.3-as verzióból melyiket szeretnéd?
2011. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is kerestem de pontos,jó leirást sehol nem találtam!Ahány oldal annyiféle leirás.Mert az előtte feltelepitendő programok feltelepitése nincs leirva vagy,hogy honnan szedjem le(super click one,xrecovery v cwmrecovery,busybox).Annyira istenitik az Androidot de egy főzött rom feltétele kiidegelő feladat.Miért nem lehet egy program+a főzött rom,mint a Nokia-nál?
2011. nov. 2. 17:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Működő leirás,bevált rom ennyit kérek de itt mindenki a leirást akarja bemásolni!Olyan ember másoljon be bármit is amit ő is megcsinált!Mintha olyan nagy kérés lenne,istenem!
2011. nov. 2. 17:27
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


A leírásban van még egy link is, ahol még találsz leírást a Flashtool használatáról. Abban benne van, hogy kell rootolni a telefon, feltenni az xrecovery-t vagy épp ha nem recoveryből telepíthető a rom, akkor a flashtool segítségével, hogy kell feltenni. Meg gyári romok is

vannak ha netán vissza kell valami miatt rakni.

Amúgy a főzött romok közül a CM romok jók szoktak lenni. Azt ajánlom.

Meg a CVM recovery telepítéséről egy leírás:

[link]

Amúgy ez a google első találata az: android 2.3 x10 mini pro kifejezésre.


Olyan ember másoljon be bármit is amit ő is megcsinált

Ehhez miért ragaszkodsz annyira? Miben másabb ha egy olyan ember másolja be mint aki még nem csinálta meg azt ami a leírásban van? Mert szerintem semmi. A leírás az leírás. A fórumban meg lehet olvasni még tapasztalatokat.

2011. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekességnek:

Én, aki sok romot raktam fel magamnak, utóbbiakat már saját szám íze szerint állítottam össze (más telefonra), képben vagyok a mit-hogyanban (nem telefon típusok szerint, de a metódusok egyformák).

És a fórumokat rengeteget olvasva van akinek ugyanaz a ROM, ugyanazon a készüléken hasít, dícséri, másnak meg gondjai vannak vele. MIndenki másra és más programokkal használja a készülékét.

Nekem olyan van fenn, amit kevesen használnak, 3 hónapja egyszer sem kellett újraindítani. Nincs egyedül üdvözítő és mindenkinél hibátlan ROM!

2011. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!