Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy mini jó telefon?

A samsung galaxy mini jó telefon?

Figyelt kérdés
Ilyet szeretnék venni. Mert nagyon tetszik. Lányoknak is jól nézne ki? Elsőnek Samsung S5230-at akartam venni, de aztán meggondoltam magam mert az már vagy 1 éves telefon, és kezd lejárni, meg vannak újabbak. Meg barátnőmnek olyan van és nem is olyan jó a hangja, na jó igaz egy Sony Ericsson telefon sokkal jobb, de nem akarok most olyat venni mert már volt, vagyis mindig olyan volt, és szerintem a Samsungot sokkal szebbek, legalábbis nekem jobban tetszenek :)16/L
2011. máj. 2. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

jó hát, de inkább galaxy 3-at, annak sokkal jobb a kijelzője

és a sony ericsson telefon sokkal rosszabb

2011. máj. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Galaxy mini-t sértés összehasonlitani egy s5230-al!

Szerintem nagyon jó telefon! De ha megteheted galaxy 3 de ha az kinézetre nem tetszik annyira akkor a galaxy mini is megfelelő.:)

2011. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nokia C5 az már valami!;)
2011. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:D
2011. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is olyan van és meg kell mondanom klassz kis telefon.Gyors, könnyen kezelhető, és fifinek neveztem el...
2011. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!