Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez beleszámít?...

Szerintetek ez beleszámít? (ZTE Blade, GPS, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Naszóval vennék a vodánál telefont (ZTE Blade). Flottásba, tehát havonta 2500 Ft-ot lebeszélhető teljesen, plusz asszem van benne pár SMS is. Ezen kívül 1000 Ft-ért 100 MB mobilnetet is adnának havonta. Tehát havi 3500 Ft-ot kéne majd fizetni. A kérdésem az, hogy GPS használata belemegy-e a 100 MB-ba, vagy sem. Vagy egyáltalán kell-e neki internet? Kell-e ezért külön fizetni? Ha jól tudom, akkor elvileg aGPS támogatás is van a készülékben. Ezzel mi a helyzet?


És egyébként várom a véleményeket a telefonról :D


2011. máj. 2. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Külön a GPS-ért nem kell fizetni, de az adatforgalma a 100MB-ba beleszámít.
2011. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az aGPS beleszámít az adatforgalomba, de ez kikapcsolható, hogy csak GPS legyen. Ettől kicsit lassabban fogy műholdat találni a telefon, de nem csinál adatforgalmat.
2011. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanezt teszem, mint Te:) Holnap meg is kapom a készülékeket (2 darabot). Kiváncsi vagyok, mit tud, milyen lesz? A mobilneten még erősen gondolkodom, mert napközben inkább csak telefonálásra van időm, otthon meg megy a wifi router, arra felléphetek...
2011. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D Én pénteken kapom meg (jövőhéten) a telefont. Nekem nincs itthon wifi router (még :D) Akkor az aGPS-t kikapcsolom, elég a sima, türelmes ember vagyok :D
2011. máj. 3. 12:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat :D
2011. máj. 3. 12:31
 6/7 A kérdező kommentje:

Hátha még valaki észreveszi...


és ha beállítom, hogy használjon aGPS-t, akkor az kb mekkora méretű adatot tölt le? Mert ugye a műholdak pozíciójának lekérdezésével segíti a gyors kapcsolódást, de folyamatosan lekérdezi, vagy csak egyszer, és pár KB az egész?

2011. máj. 5. 22:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor amikor bekapcsolod a gps-t. Mert ugye amikor már megvannak a műholdak, akkor már nem kell a hálózati segítség.

És nem hiszem, hogy pár kbyte-nál többet küldene...

2011. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!