Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek meik lenne a jobb...

Szerintetek meik lenne a jobb samsung omnia 2 vagy LG optimus gt540?

Figyelt kérdés

nemsokára kapok egy telefont de nem tuodm meiket válaszam léci segísetek mert nem tudom léci érveket is írjatok!!!!!

nekem az omnia 2 jöbban tetszik de aztmondják az nem joó mert régi de az optimust mindeki jobban mondja de én nem tudom mindenféleképen jó telefont szeretnék választani úgy hogy nem bánjam meg ugyho lécci segítsetek


2011. máj. 2. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
hat nem sokban kulomboznek, mind2 vel jol jarsz, de! szerintem inkabb vegyel 5800-at mert ebben az arban nala jobbat nem kapsz ! Amugy valaszom: Omnia 2
2011. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Omnia 2 szerintem minden tekintettben lenyomja az 5800-át is, meg a GT540-et is. Az LG egyetlen előnye az android, csak gagyi lett a megvalósítás.
2011. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi sokat segítettetek mostmár tuom mit választok:P
2011. máj. 2. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!