Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség android 1.6 és...

Mi a különbség android 1.6 és 2.1 között?

Figyelt kérdés
És X8 esetén hol lehet megnézni? Mert amit én találtam info, aszerint 2.1 update, de ha frissítenék, mert van újabb, akkor azt írja, hogy csatlakoztassam a számítógéphez, és elvileg 2.1-et lehetne telefonról frissíteni.
2011. máj. 3. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:

carbohydrate válasza:


Jobb, takarékosabb, gyorsabb. Dióhéjban ennyi.


A neten meg találsz changelog-okat, összehasonlításokat, mint pl ez: [link]

csak keresni kell ;)

2011. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
[link] Ezen az oldalon a 2.0-nál találod az újításokat. A 2.1 az csak 1-2 javítást illetve frissítést tartalmaz lényegi újítást nem. 2.0-val viszont nem sok készülék jelent meg mivel szinte egyből jött a 2.1 és inkább azt tették a gyártók a készülékeikre.
2011. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

GOOGLE! Tudod mi az?


De ha mégsem [link] itt minden megvan!

2011. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Aha, köszi, ismerem a google-t!

A kérdésem második részére sajnos ott nem találok választ, gondoltam, hátha másnak is van X8, és tud segíteni, hogy hol tudom megnézni, mert kissé ellentmondásosak az infók azt illetően, hogy melyik verzió van a telefonon.

2011. máj. 3. 16:26
 5/10 anonim ***** válasza:
1.6-al adták ki régen.(ma már 2.1-el adják) Én amikor megvettem 1.6-al akkor pár hét múlva frissítettem 2.1-re. Azóta kiadott még 1 frissítést, ami pár ikont még adott. De a mostaniakra már 1 frissítés se lesz.
2011. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A telefonra töltsd fel az android system info alkalmazást (amennyiben tudsz wifin csatlakozni,olcsóbb! )Abban meg tudod nézni. Én is most vettem és igaz nem tudom mi volt rajt de a számítógéppel összedugva követve a lépéseket könnyen frissíthető. Én megtettem.
2011. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És a frissítéssel megmaradtak az üzenetek...
2011. máj. 3. 22:39
 8/10 A kérdező kommentje:

2.1, köszi!

Akkor azt nem értem, hogy miért nem engedi a telefonos frissítést, miért kell csatlakoztatni. Te hogy frissítetted?

Mi az a pár új ikon?

2011. máj. 3. 22:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a PC Suite programmal frissítettem. Lett egy Office Suite, Támogatás és egy Postcard ikon.
2011. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem nagy változás. A Postcard ikon mire jó?
2011. máj. 4. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!