Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az Android...

Mi a különbség az Android 2.3.3 Cyanogenmod 7 és a natúr Adnroid 2.3.3 között?

Figyelt kérdés
neten láttam egy videót és az x10esen egy cyanogenmod 7 féle android 2.3.3 volt. ez miben más? többe tud valamivel? minden funkció ugyanúgy működik mint a normál 2.3.3 esetében? ezt hogyan tudom telepíteni?
2011. júl. 24. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
ha lenne különbség akkor nem lenne mind a 2-tő 2.3.3 szerintem ez valami hackel cuc
2011. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Android 2.3.3 Cyanogenmod 7 egy főzött rom (nem gyári). Az, hogy ez miben különbözik mint a gyári nem tudom, mert nem ilyen romot használok és nem is ilyen a telefonon. Van a Cyanogenmod-nak oldala ott fel van tüntetve a módosítások és egy telepítési leírás is.

Általában amiben különböznek az ilyen romok az az, hogy sok esetben gyorsabbak, néhány gyári alkalmazás ki van belőle szedve illetve másikkal van helyettesítve meg előre fel van néhány plusz dolog telepítve, néha még az ilyen romok még az aksival is jobban bánnak (nem merül a telefon olyan gyorsan), több hely van felszabadítva benne, más ikon/lockscreen/értesítési sáv kinézet meg egyéb apróbb dolgok. Az én telefonomnál alapból 90MB-tal tudtam gazdálkodni, na ez egy főzött rommal 170MB lett, a képeket elég lassan mentette el de most már ez a folyamat is gyorsabb lett, a gyári zenelejátszó helyett a miui music player van benne alapból, ha lehúzom az értesítési sávot akkor van valami hasonló gyorsgombok mint ami a Samsungoknál is megtalálható gyárilag (wifi, gps, repülős mód stb. kapcsoló) meg ilyenek. De ezek mind-mind attól függenek, hogy a rom készítője mit rak bele. A Cyanogenmodon kívül is van egy csomó ember/csapat aki ilyenekkel foglalkozik. Érdemes többféle romot kipróbálni míg rátalál az ember a megfelelőre.

2011. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!