Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mostani touch, querty telefono...

Mostani touch, querty telefonok közül melyek a legjobbak árban is meg amúgy is?

Figyelt kérdés

Számomra egy querty,androidos,wifis telefon lenne a megfelelő amin facebookozni,zenéthallgatni(bővíthetőmemóriak.),éles,jóminőségű képeket készíteni.És valami normális áron.

TIPPEK?


2011. máj. 4. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
HTC Desire
2011. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nokia C3-00. 30ezer kártyásan, wifis. +minden, amit leírtál:D
2011. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

C3 mióta androidos?


Normális ár alatt mennyire gondolsz?

2011. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
30-40ezer körül ZTE Blade szerintetek jó?
2011. máj. 5. 15:12
 5/6 anonim válasza:
bocsánat, az androidot nem vettem észre. igaza van az előzőnek!
2011. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Öcsémnek Blade-je van és szerintem nagyon jó. Sokan félnek tőle, merthogy kínai, de kevés pénzért szinte csúcskategóriát adnak (600mhz proci, 800x480 képernyő, kapacitív, multitouch, android)úgyhogy nagyon megéri. Kapásból négy ismerősömet tudom említeni akik ilyet használnak, mielőtt öcsém ilyet vásárolt őket kérdezgettem, h milyen ez az ZTE. Mindegyiküknek legalább fél éve megvan, semmi baj nem volt még egyikkel sem. Tényleg nagyon jó, elképesztő dolgokat tud nagyon baráti áron. Nem tudom, hogy két év múlva mi lesz vele, de nagyon stabilnak néz ki, nem nyekereg nem ropog, az illesztések stabilak. Szerintem jó telefon.
2011. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!