Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia E52 vagy Samsung Galaxy...

Nokia E52 vagy Samsung Galaxy Ace?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
tényleg az e52-t mérnem ütnéd be sehova?
2011. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem. Az E52 egy masszívabb telefon, a képernyője is kisebb (most ne gyertek avval, hogy akkor miért nem veszek olyan telefont, amelyiknek kicsi a kijelzője), csak azt akartam mondani, hogy nagyobb kijelző=nagyobb esély, hogy betöröm. Amúgy meg Máté, én nem vagyok olyan kulák, hogy csak úgy kiadjak 200 eurót egy telefonra. Lenne annak a 200 eurónak máshol is helye, és nagyon is jól jönne... Errefelé keményen meg kell dolgozni ennyi pénzért, lehet, hogy arrafelé nem, de itt igen. (anyám havi fizetése 200 eu)
2011. máj. 6. 21:17
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha így gondolod, akkor vedd azt. De azis könnyen megtud nyekkenni egy kis eséstől.
2011. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én keményen megdolgoztam hogy legyen pénzem a mobilra. És ha nekem lenne több pénzem akkor először is nyaralásra költeném.
2011. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!