Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olvastam egy csomó oldalon h,...

Olvastam egy csomó oldalon h, hogy ma veszek egy ZTE BLADE akk ujra teszik 512 ram tudjanak használni. Hanem teszem ujra akkor mivan?

Figyelt kérdés
elöre köszzi.
2011. máj. 5. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek semmi értelme, de megpróbálok válaszolni rá.

Az összes ZTE Blade-ben 512MB ram van, de a magyarországi készülékekben valamiért le volt tiltva 256MB, ezért csak a maradék 256MB ramot tudtad használni. De ha most veszed, akkor már nem kell vele semmit csinálni, már csak olyat adnak, amiben mind az 512MB ram használható. Én márciusban vettem az enyémet, és már abban is szabad volt mind az 512MB.

2011. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én nem tudom kivenni ebből, hogy mit szeretnél
2011. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt akartam h vannak akik ujra teszik a telefonjukat h 512 ram-ott kapjanak. és ha nem teszem ujra akor mivan?
2011. máj. 5. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor marad a 256...de ahogy már leírták ma már alapból 512-vel adják
2011. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azt olvastad a neten hogy ma veszel egy ZTE Blade-t?
2011. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!