Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja? Bekapcsolom,...

Mi lehet a baja? Bekapcsolom, de csak addig jut, hogy kiirja azt hogy NOKIA feher hatterel. Aztan nem reagal semmire, se a kikapcsolásra, se a gombok nyomkodásával. A telefonom típusa Nokia N95.

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Vedd ki a memóriakártyát és kapcsold be úgy!

Akkor sikerül??

Ha igen, akkor formázd a mem.karidat..és jó lesz!

Csak,mert nálam egyszer ez történt...és kivettem a mem.karit meg bekapcsolt..Nokia 5800-m volt.

Írd meg, ha sikerült ezzel!

2011. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megprobaltam mar kivenni, de nem...ugy sem megy. Hogy kell memoriakartyat formazni? Honnan tudod hogy azzal van a baj?
2011. máj. 5. 19:05
 3/8 Furjadék* ***** válasza:
kártyaolvasóba be, beolvassa, jobkilikk, formázás.
2011. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mdrt am jo volt telom...csak ha a mem.kari benne volt akkor szarakodott...es formaztam jo lett...am vhol a teloba a fajlkezelobe belementel a mem.karis meghajtoba ott opciok es formazas...vagy vhogy igy...mert en ha bekapcsoltam ea visszatetrwm mem.karit erzekelte es tudtam telorol is...am meg ha nem akk amit a 2. Irt
2011. máj. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben. Koszonom a valaszokat.
2011. máj. 6. 17:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2011. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem. Talan valami mas lehet itt a baj. Ez valami n95 hiba?
2011. máj. 7. 10:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem akkor szerviz..://
2011. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!