Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak engem zavar hogy az új...

Csak engem zavar hogy az új csúcs telefonoknak hatalmas kijelzőjük van mostanába?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít hogy a mostanában kijött telók jók, csak hatalmasak... nem olyan kényelmes, kompakt... csak nekem kényelmetlen a 4"? a 3,5 tökéletes számomra mikor még kényelmesen elérek mindent 1 kézzel. kiváncsi lennék mások hogy élnek együtt ezzel, vagy mi a vélemémyetek.
2011. máj. 9. 02:16
 1/7 anonim ***** válasza:

"Csak engem zavar hogy az új csúcs telefonoknak hatalmas kijelzőjük van mostanába?"


Bocs, de akkor rájuk se nézz ,azt máris nem zavar,aki meg ilyet akar venni az meg had vegye . Nem ?

2011. máj. 9. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, ehelyett örülök neki.

Filmet nézni, netezni, stb. így sokkal jobb vele.

2011. máj. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell mindet megvenned, csak olyat vegyél amitől nem leszel ideges.

Az élelmiszerboltban pl nem zavar hogy csak kenyeret akarsz venni és teli van még egy csomó más dologgal is azon kívül?

Esetleg kérdezd meg kezelőorvosod gyógyszerészed, lehet hogy más gond van ...

2011. máj. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pont az a jó hogy nagy a kijelzõ.. ha zavar vegyél kis kijelzõset.. te döntöd el
2011. máj. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is zavar a túl nagy kijelző hamar leszopja az aksit meg ha buszon használom pl akkor egy kézzel az aljától a tetejéig fel sem ér az ujjam. másrészt meg nem hordok puttonyzsebű nadrágokat nem tudom hova raknám meg ha telefonálok... nem tetszenek
2011. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hehe utolsó+1. annyira bejön a samsung galaxy s2 példáulde rohadtnagy kijelzője van és zsebbe sem fér el rendesen meg egykézzel sem lehet vele bűvészkedni pedig nagyon bejövös tella. értem ezekszerint kevés embert zavar ez... azzal ráznék kezet aki filmet néz mobilon de m1:D jöhetnek további válaszok is
2011. máj. 9. 13:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal jobb a nagy, a kicsi idegesítő.De haverom szerint is a kicsi a jobb.(Sajnos róla kiderült, hogy parvi-fusce pendentes szindrómában szenved.Szerencsére meggyógyult. Huh!)


Félek, hogy te is "parvi-fusce pendentes" szindrómában szenvedsz.(Remélem nem, ellenségemnek se kívánnám.)

Itt van néhány gyógymód, ezeket javasolta haveromnak az EU és az ENSZ által kiválasztott szakorvos-csoport:


1.Próbáld ki, hogy 1 héten át felteszel egy napszemüveget, az egészet(lencsét) be tekered szigetelőszalaggal és csak egy 7x7mm-es lyukat hagysz rajta.Ha valahova odaakarsz nézni, akkor nem elég arra nézni, hanem a fejedet is fordítani ide-oda.1hét után már örülni fogysz, hogy egy ilyen nagy kijelzőt látsz, és nem csak egy lyukat látsz.


2.Vagy pedig azt, hogy egy hónapon kereztül úgy netezel, hogy maxra nagyítasz(PC-n) mire letelik az 1 hónap, akkor már nem fog zavarni a nagy kijelző, sőt.



Neki bevállt.Ő a 2. módszert használta.Azóta vett egy Galaxy Note-ot.

Remélem te is kigyógyulsz a parvi-fusce pendentes szindrómából.


Jobbulást kívánok.


ui. Ha nem jönnek be a módszerek, akkor keress fel!Ajánlok egy jó szakorvost!

2012. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!