Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Android tényleg állandóan...

Az Android tényleg állandóan kapcsolódva van az internethez így csinálva hatalmas összegű számlákat? A Badával mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt okostelefonom, nem is lenne szükségem nyílt operációs rendszerre, csak a gyártók már szinte az összes középkategóriás érintős készülékükre Androidot vagy más nyílt operációs rendszert raknak, így kénytelen leszek olyat venni. Én nem szeretnék mást, mint egy korrekt érintőképernyős telefont autofókuszos kamerával amire nem nekem kéne feltelepítenem mindent. (Gondolok itt az Xperia modellekre, amiken még fájlkezelő sincs alapból)
2011. jún. 17. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
leírtuk már pár 100-szor, de igen. letilthatod a netet, de akkor már sokkal gagyibb lesz úgy a rendszer. ezért kell mobilnet vagy wifi
2011. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Panda Péter ***** válasza:

"nem nekem kéne feltelepítenem mindent"

na nem mintha beledöglenél abba a kemény fél/egy órába amíg leszedsz minden progit amire szükséged van. egek, ahelyett hogy örülnél, hogy legalább lehet bővíteni a készüléket...

2011. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Androidnál letiltod a neten már magán a csomagban otthon meg használod wifin. Így élvezheted minden előnyét anélkül, hogy számlát csinálnál.


Vagy: LG GT500. Érintőkijelző, autófókusz, LED a kamerához és nem okostelefon. Csak nem tudom, hogy mikori a telefon.

2011. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a netet kikapcsolod és csak akkor kapcsolod be ha le akarsz vmit tölteni, de a legtöbb helyen van már wifi ami ingyenes.


a fájlkezelőt meg leszeded marketről.

2011. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!