Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az normális, hogy a sony...

Az normális, hogy a sony x8asom normál használat mellet 1 nap alatt bemondja az unalmast? Reggel leveszem, este tehetem visza.

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 10:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*vissza
2011. máj. 10. 11:02
 2/12 anonim ***** válasza:
isten hozott az okostelefonok világában
2011. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 bp1985 ***** válasza:
Elsőnek igaza van.
2011. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
esetleg vedd le a kijelző fényerejét, ne használ wifit, gps-t ha nagyon zavar. mert ezek a legnagyobb fogyasztók a telókban
2011. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát ez így király lesz:D sebaj:P megszokom:)
2011. máj. 10. 11:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a technika fejlődése az akksikra nem igen terjedt ki, kivéve azt a nagy lépést amikor li-ion akkukra váltottunk. A mai okostelefonok normál/intenzív használat mellett könnyen leszívják az akksit. a megoldás: amikor nem használod wifi, gps kikapcs, fényerő lehúz, amennyire csak lehet.
2011. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ezeket tod tenni:

-fényerőt leveszed

-animációkat nincs-re állítod

-vezeték nélküli hálózatokat kikapcsolod

-GPS off

-Bluetooth off

-Wi-fi off

-Wi-fi szabályt "amikor a képernyő kikapcsol"-ra állítod

-szinkronizálást kikapcsolod


am x8-amat én is mindennap töltöm

2011. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


A harmadik generációs telefonoknál az akkumulátor lemerülését legfőképpen az úgynevezett kényszerített bejelentkezés okozza. Azaz még, akkor is pofázik a hálózati központtal, ha nem telefonálsz, nem mozogsz, nem csinálsz vele semmit. Ha a 3g szolgáltatást ki tudod benne kapcsolni(azaz a 2g beállítani), attól még ugyan úgy telefon lesz és okos is, de nem fog negyedóránként pofázni a toronnyal.

Nekem is van okos telefonom, és azon a 3g kikapcsolva és megy a net, meg minden, de nem másfél napot, hanem közel nyolc napot bír az akksi.


Remélem tudtam segíteni.


Üdv!

2011. máj. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nyolc napot? az meg milyen teló? hány mah-es akksi?
2011. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

x8 tulaj vagyok egy hete és én is naponta 2x töltöm, mondjuk egész nap megy a zene.De hétvégén nem ment a zene, hozzá sem nyúltam még is este tehettem töltőre.

Először furi volt és azt hittem rossz az akksi, de itt felvilágosítottak hogy teljesen normális jelenség.

2011. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!