Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus GT540-ben a kamerah...

LG Optimus GT540-ben a kamerahangot hogy lehet levenni?

Figyelt kérdés
Kerestem a beállításoknál, a fényképező beállításainál, de ott van 4 hang, ki lehet választani h meik legyen, de nem találom, hogy levenni hol lehet.
2011. máj. 10. 17:52
 1/5 anonim válasza:
Ez csak egy tipp, meg nekem Samsungom van és nem is okos, de azon csak úgy lehet ha a készülék hangot leveszem, oldalt a telefonon, akkor az se szól.
2011. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az sem jó, már próbáltam...:(

Pedig nagyon fontos lenne, hogy ne legyen hang rajta!:(

2011. máj. 10. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem BlackBerrym van és azon például sehogy sem lehet, még akkor se ha lenémítom a telót. lehet, hogy nálad sem fogja engedni, mivel több országban van már arra törvény, hogy kell lennie zárhangnak, nehogy a személyiségi jogokat meg tudd sérteni. pl. valakiről a tudta nélkül fényképet készíteni.
2011. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nekem van egy gt540-em és elég kacifántos módon tudod eltüntetni a zárhangot. Lenémítod a telefont és a média hangot is leveszed. Bedugod a fülhallgatót, de még ekkor is van valami zárhang, de már csak annyi kell, hogy bekapcsolod a rádiót és már nincs is zárhang.
2011. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Végülis amire kell, így is jó.:)

csak azért, mert leszoktuk fényképezni a következő dolgozatot, hogy tudjuk a feladatokat, és így elég hangosan fényképez....xddd

2011. máj. 12. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!