Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy a pokolba lehet megnézni...

Hogy a pokolba lehet megnézni Sony Xperia X8-on az SD kártya tartalmát?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy Galaxy 3-ja, abban simán vagy egy "Saját fájlok" menüpont, és ott amolyan file manager jelleggel megjeleníti az SD kártya tartalmát. X8-on hogy lehet hozzáférni? Telepíteni sem tudok így (persze file manager-t sem). Persze netről (Market-ről) lehetne, de egyelőre net még nem aktív a telómon....
2011. máj. 10. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig csak úgy tutdod, ha marketről leszedsz egy file managert.

Illetve képet, zenét tudsz anélkül is feltenni, de akkor a képeket az albumból a zenéket pedig a zenetárból éred el.

Amúgy wifi nincs a közeledben?mert azzal is tudsz netezni

2011. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De, wifi routerem van, igazad van! Már gondoltam rá, de azt hittem, arról nem megy a netes telepítés. Ebben a formában adatforgalmat sem számol ugye?
2011. máj. 10. 20:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Nah, végiggondoltam. Azt hiszem ez utóbbi egy felesleges és/vagy hülye kérdés volt... Elvégre is, ha wifi-n keresztül netezek, akkor a kábelnetemet használja a teló nem pedig a mobilszolgáltatóét. Így vagy úgy, igen köszönöm a választ! Már kezdtem aggódni, hogy vaksi vagyok, azért nem találok opciót az SD-tartalom megtekintésére:) Üdv.
2011. máj. 10. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit, amikor megvettem én is egy órát keresgéltem az sd kártyát.:)
2011. máj. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most viszont újabb problémám van... Wifit aktiváltam szépen megy is. Felmásztam marketre találtam rajta pár jó file managert, mondom neki, hogy install, azt mondja oké, és közli, hogy rövidesen letöltődik az app a mobilra. Csak hát soha sem töltődik le... Itt le lehet okézni, és a market azt írja, hogy installed. Pedig nem. Megpróbáltam már úgy is, hogy reggeltem az AppBrain-re Google Account-tal, de úgy sem. Ilyenkor mi van?
2011. máj. 11. 10:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez is megoldva. Baromi érdekes: wifin kersztül böngészőből kinlódtam... Azután észrevettem, hogy van külön Market opció, érdekes módon onnan egyből lejött és települt. Most az a jó, hogy vagy fél órája kaptam Vodától sms-t, hogy végre elvégezték a tarifaváltást, és mivel surf csomagom van, ezért illene, hogy legyen net... DE NINCS:) Hiába állítok/engedélyezek akármit, nem megy. Na majd holnap, mert most lassan megyek melóba. Köszi a segítséget még egyszer.
2011. máj. 11. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!