Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung wave 723 vagy Blackber...

Samsung wave 723 vagy Blackberry Curve 8520? Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mire szeretnéd használni. Én a Curve 8520-at ajánlanám, mert nekem az van és én nagyon szeretem. Ha egyszerű telefont szeretnél, akkor viszont Bada, azaz samsung.
2011. máj. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan telefont szeretnék, amin lehet internetezni, és jó a megjelenítése.. a samsungról azt olvastam, h nem a legjobb netezésre. Viszont szeretném ha jó fényképezőgépe is lenne, a BB-é pedig állítólag nem valami jó.. :S
2011. máj. 11. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen a BB-é nem túl erős. De én még mindig azt mondom, aki fényképezni akar, az fényképezőt vegyen. Mobilokban lévő fényképező soha nem lesz olyan jó, mint egy normális kameráé.
2011. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 723 van. Netezni tökéletes, a fényképei is szépek, még az este vagy sötétben készülteké is. Én a Bada oprendszer miatt szeretnék tőle megválni, mert nagyon kevés normális program van rá. Ha sikerül megválnom tőle, lecserélem egy androidosra.
2011. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!