Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BlackBerry Curve 8520 vagy...

BlackBerry Curve 8520 vagy HTC Wildfire? Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

új telefont fogok kapni, és ezeken a telefonokon gondolkodok. mi a véleményetek róluk? melyiket éri meg jobban megvenni?

érintőképernyős telefonom volt már, és nem igazán szerettem, de tetszik, amit a HTC tud, viszont a BlackBerry is nagyon szimpatikus, meg szeretnék egy QWERTY-s telefont. nem tudom melyiket válasszam.


2011. máj. 10. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mindenkeppen a htc, az sokkal jobb. a blackberryk nagyon rosszak, mar nevetseges az hogy mennyire nem mukodik
2011. máj. 10. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha komoly vagy, akinek nem hülyeségre kell a elefon, akkor Blackberry, első még nem fogott Blackberryt.
2011. máj. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Wildfire. Blackberry-t csak akkor ha komoly üzletember vagy, de még azokra a célokra is jó a wildfire
2011. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A komoly üzletember duma akkora baromság! Komolyan aki még nem fogott BB-t és nem használt az minek beszél hülyeségeket? Nekem 8520-om van és sokan mondják h csak ímélezésre meg üzletemberkedésre jó, de akik ilyet állítanak azok inkább kussoljanak, menjenek be egy telefon szaküzletbe, fogjanak meg egy BB-t és használják pár órát... Én utálom az érintős mobilokat azért is vettem BB-t pár hete és eddig meg vagyok vele elégedve. Képernyője a viszonylag alacsony felbontás mellett is szép, gyors, könnyen kezelhető, szépen szól a külső hangszórója, saját agybadugós fülessel meg simán szól úgy, mint pl. egy Walkman mobil. Mivel saját oprendszere van (BB OS), nem mindentelefononugyanolyanazandroid 2.1, ezért hiába nincs benne 1gHz-es proci, a rendszer gyors, nálam egyáltalán nem szokott megakadni sem. Gyorsan és kényelmesen lehet írni a billzetén. A 8520-as nagyon korrekt kis telefon, úgyhogy mindenkinek ajánlani tudom. A HTC meg... unalmas. :D
2011. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
te kussolj :) mindekinek más tetszik, és nemhiszem hogy van annyi app bb-re, mint androidra. a gyári füles hangzásától, meg a telefon zenei hangzásától meg hányingered lenne egy sennheiser cx 300+iphone páros után :)
2011. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat : ) melyik telefon csinál jobb képeket? (tudom hogy nem erre a célra készültek, de azért mégis... :) )
2011. máj. 10. 19:09
 7/11 A kérdező kommentje:
ja, és még egy kérdés: a memóriakártya olvasó kívül, vagy belül található ezeken a telefonokon? (régi telefonomon ki kellett venni az aksit, és csak úgy lehetett berakni)
2011. máj. 10. 19:13
 8/11 anonim ***** válasza:
asdfvb: nem mondtam, hogy van rá annyi app, de leszóljátok a BB-t én csak visszavágtam. Tény, hogy nem rendelkezik olyan szintű támogatással, mint mondjuk egy android, de azért nem kell lehúzni mert appworldon rengeteg ingyenes cucc található. Fülesből meg nekem pioneer jutott és azzal például nagyon szépen szól. Nem hinném, hogy egy iPhone többet tudna nyújtani. Csak azért mert iPodot is gyártanak és a sok hülye meg is veszi több tízezer forintért, még nem jelenti azt, hogy ez a legjobb zenelejátszó hardver/szoftver.
2011. máj. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
de mire vágtál vissza? nem lett leszólva, csak leírtam hogy üzleti telefon. az mér rossz? a kérdezőn látszik, hogy ő talán inkább az androidot használná ki jobban ezért írtama wildfire-t
2011. máj. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

elso vagyok.

rohej hogy magyarorszagon mar kb egy honapja lehet BB-t kapni, es mindenki olyan hu de nagyon nagy szakerto, foleg a masodik. kepzeld el fogtam mar BB-t sot, mar vagy 10 evvel ezelott is, elegge tisztaban vagyok mindket telefon parametereivel

2011. máj. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!