Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítsam be az internetet?

Hogyan állítsam be az internetet?

Figyelt kérdés
vettem pár napja egy LG optimus P350 telefont,mindenre kezdek rájönni,meg ráérezni,ahhoz képest hogy soha nem volt még ilyen telóm.de az internet résznél elakadtam,bármit szeretnék folyton hibát ír ki,hogy hálózati csatlakozás szükséges meg hasonlók,elolvastam a leírást amit adtak hozzá,mindent úgy csináltam ahogy kell csináltam egy google fiókot,mert eddig nem volt,utána jön a wifi rész,megjelennek felhasználónevek,pl xyjózska vagy ilyenek,és ott nem tudom hogyan csatlakozzak mert jelszót kér beírom majd percekig ezt írja ki,csatlakozás megszakadt a kapcsolat meg hasonlók,igazából engem nem is érdekel az internet annyira(facebook,youtube ilyesmi)mert azt a gépemen is tudom nézni,de mivel letöltöttem a gépre pár témát,azokat szeretném használni,meg is találtam őket a Thinkfree Office mappáinál,de nem tudom őket használni,mert ott kéri a google market adatokat,belépek az adataimmal,és visszakerülök ugyan oda a wifihez,tehát előrébb nem jutottam.
2011. máj. 11. 11:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A jelszavas hálózatnál jó jelszót adsz meg? Mert lehet, hogy nem. Próbáld meg levenni a jelszót arra a kis időre míg a telefonnal csatlakozol. A témákat meg tuti nem fogod azok után se használni, mert azok valamilyen launcher alkalmazáshoz kötődnek.

Szerezz be egy fájlkezelőt. Ha már a Think Free-vel tudsz keresgélni akkor a fájlkezelőt is fel tudod vele telepíteni. Ezzel mégiscsak kényelmesebb böngészni a fájlrendszerben. Aztán meg derítsed ki, hogy melyik launcherhez való a téma és azt is beszerezni, majd feltelepíteni. Így meg lehet oldani net nélkül is a dolgot.

Mindenesetre az első megközelítést jó lenne megpróbálni, mert nettel könnyebb használni az androidot.

2011. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

a wifi résznél elakadok nem csatlakozik,ezt írja ki,hogy csatlakozás... szétkapcsolt,folyamatosan ugyan ezt írja ki.

amit írt az előző válaszoló egyébként találtam én a letöltéseknél egy ilyet Glossy Minimalism,nem tudom hogy van e köze a témákhoz,én próbáltam betölteni,de nincs hálózati kapcsolat azt írja ki.

2011. máj. 11. 12:40
 3/15 anonim ***** válasza:

Erre a Glossy Minimalism-ra annyit találtam, hogy ez a téma és a dxTop nevű laucnherhez való a téma.

Próbálj meg egy teljes visszaállítást csinálni a telefonon, aztán próbáld újra wifit.

2011. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen megnéztem ezt a dx top androidokra való,de le kell tölteni vagy mit kell vele csinálni,nem tudod véletlenül?:S
2011. máj. 11. 14:39
 5/15 anonim ***** válasza:

Elég logikus. A téma ehhez a programhoz van ha az nincs akkor nem tudod a témát használni.

Innen már rájössz vagy majd mondjam meg?

2011. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

hát ő:D

ha jól értem akkor tudom használni a témákat,ha rajta van a telón a dxtop és a glossy minimalism,mert engem ez a része érdekelne nagyon,az internet mint írtam korábban annyira nem is,azt valamelyik ismerősöm is betudja majd állítani szerintem,de ezt a téma dolgot mindenképp megakartam csinálni.

2011. máj. 11. 15:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Pontosan. Előbb le kéne töltened és aztán tudod használni a témát. De szerintem az ADW jobb a dxTop-nál. Mondjuk akkor azt a témát se fogod tudni használni, mert nem kompatibilisek egymással.
2011. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

sajnos nem jó,nem tudom kiválasztani a témákat.

telepítettem a 2 dolgot,az még simán is ment,de amikor elindítanám őket internet hozzá férést kér,a dx top-nál pedig azt írja az alkalmazás váratlanul megállt,próbálja újra,nem értek hozzá annyira,de gondolom az internetet mindenképp be kéne állítani ahhoz hogy működjenek ezek a funkciók.

2011. máj. 11. 15:52
 9/15 anonim ***** válasza:
Írnak is ki valamit vagy csak te gondolod úgy, hogy hozzá akarnak férni a nethez? Mert legjobb tudomásom szerint nem kell nekik net.
2011. máj. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

igen amikor a Glossy Minimalism-t elindítom akkor jön egy angol szöveg rámegyek az ok-ra(más lehetőség nincs) és odavisz a google market részhez bejelentkezek a fiókommal,a wifi részhez érek és ott problémába ütközök a csatlakkozást illetően,a dx top-nál pedig azt írja ki amit már leírtam.

nem olyan fontos majd csak megtudja csinálni valamelyik ismerősöm,pár napja vettem szóval nem késtem le semmiről.

2011. máj. 11. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!