Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan állitsam át a, mit nem...

Hogyan állitsam át a, mit nem jol csinálok? Vezeték nélküli internetet szeretnénk beállitani. Rutert felismeri a gépem, kiirja h vezeték nélküli internet kapcsolodva, sebesség, jo jel bejön mert a rutert felismeri a gép, de net sehol. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig jó amit csináltál ,én is pont így voltam és 2 napig dzsúdóztam a routerrel de azóta van net,kitartás és össze fog jönni.
2009. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A routernek meg kell adni az internet beállításait. Ezt a router beállításainál teheted, amit (legtöbb esetben) úgy érsz el, hogy beírod a böngészőbe ezt a címet: 192.168.1.1 .

Ha leírod hogy mien márkájú routered van többet is tudok segíteni.

2009. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mivel még nem tudtam beállitani otthon netet, ezért csak most tudok irni, ( munkahelyröl )

Köszi a válaszokat.

Tehát én is ugy kezdtem beirtam 192.168.1.1 majd admin, jelszo...stb, végig vittem és WAN-nál minden 0. Tehát nem jön át a net ??? De ha direktbe dugom az adapterbe akkor jön 1 gépre, de a rutert ( TP-LINK antennás ) meg felismeri, kiirja azt is jobb alsó sarokba a gép hogy csatlakoztatva, sebesség nagyon jo...stb... és még sem jön be!!!!

Ha tudsz tényleg segits légyszi, mert 40 éves nö vagyok ennyi telt tölem, a gyerekek meg hát én is szeretnénk ujra netezni.

Én ugy gondolom az adapter és a ruter között " szökik el a netem " igy laikusan igy gondolom, de mi a megoldás??

A szolgáltatomat hivtam, ö tudja hogy ruterem van ( mikrohullámosn adja a netet ) azt mondja valamit nem jol csinálok! De mit Köszi elöre is ha tudsz segiteni.

Andi

2009. dec. 4. 09:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Megírhatnád,hogy pontosan melyik típus úgy könnyebb lenne,de addig is van ez a leírás.

[link]

2009. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezt a linket nagyon köszönöm, kinyomtattam és átnézem otthon, közelebbit nem tudok mert még dolgozom, (hogy melyik tipusu,), ha nem megy majd jelentkezem.

Még egyszer köszi.

2009. dec. 4. 12:18
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát végig néztem a kinyomtatott linket, szerintem mindent ugy csináltunk, :(

És még sem jön a net!

Viszont a modemböl ( ami egy kis fekete doboz 3 kijárat van , az egyik a lan, abbol megy a wan -ba ugye? ) még ez ami esetlegesen nem lehet jo.

2009. dec. 4. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!