Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?...

Milyen telefont ajánlanátok? Fontos kritériumok: érintős amoled kijelző capacitive, androidos (ha lehet 2.3 és magyar), legalább 5mpx kamera, vigye a divx xvid videókat, örülnék neki ha gorilla glass üvege lenne.

Figyelt kérdés

Eddigi kinézettjeim sorrendben:

1.HTC nexus one:

2.Motorola defy: pro vizálló, mindent tud. Kontra : nem magyar android

3.HTC nexus s: kicsit drága még. :S

4.Samsung galaxy ace: pro:gorilla glass üveg kontra: tft kijelző, nappal nem lehet látni a kijelzőt. nem tudja a divx, xvidet.

5.motorola xt 720: Nagyon bugos, leesik videózás közben 1-2fps re is!

Ezeket mind fórumokban olvastam, nincs tapasztalatom egyikhez sem!

Ha esetleg egy jobb befutót tudtok nekem ajánlani, vagy pro kontra véleményeitek vannak pls osszátok meg velem!


2011. máj. 11. 16:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát én tokban hordom az SGS-em:D és kutya baja...téll elég vékony...meg én is azért féltem,mert nem 10ezer volt:D

de hát na:))

2011. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
vszl kicsit későn írok már..., csak szeretném, ha tudnád, h megfelelő lejátszóval ace simán visz avit. (pl Moboplayer marketen ingyenes[nekem ez jött be a legjobban, kezel feliratokat is, nem csúszik, nem torzít])az igaz, hogy tűző napfényben alig látni, de max fényerőn máshol nincs vele baj. a gingerbread meg be lett jelentve...sajátomat 1 hónapja nyúzom, eddig még nem tudtam rá panaszkodni sose. a fekete hátlap bordáiért külön piros pont, kétbalkezes vagyok, mégse csúszott még ki a kezemből:D
2011. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 FAKESZmester ***** válasza:

énis Ace tulajdonos vagyok és teljesen megvagyok elégedve vele, ha felhúzod a fényerőt akkor látni fogod nappal is, lehet hogy TFTkijelző de nagyon szép képe van :D

ajánlom

2011. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!