Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C3-00 vagy Samsung Chat?

Nokia C3-00 vagy Samsung Chat?

Figyelt kérdés
Melyik telefon jobb, és miért?
2011. máj. 11. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
a samunak nagyon puritán a rendszere és keveset tud, de inkább azt venném. mert ez a c3-as nokia nagyon rosszra sikeredett, nem jó benne a wifi és nagyon lassú.
2011. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bp1985 ***** válasza:
Két rossz közül választani nehéz. A nokiát utálom, ráadásul a c3 egy elcseszett széria, de inkább az, mint a samu. Bár a wifitől sokat ne remélj.
2011. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem c3 van. attól, függ, hogy inkább mire kellene. sms-t írni könnyen lehet, mondjuk a gombok elég kicsik, de hamar meg lehet szokni. szerintem nem rossz, bár nem tudom hogy a samsung milyen. de ne hallgass másra, legyen a te döntésed:)
2011. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!