Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X10 mini pro játék telepítési...

X10 mini pro játék telepítési gond. Ötletek?

Figyelt kérdés
Szóval letöltöttem a NFS Shiftet és telepíteni akarom,de azt írja ki,hogy nincs elég tárhely...Pedig van...Mi lehet a gond?
2011. máj. 12. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne probalkozz mert ugyse fog menni rajta..

Mivel nincs a telefonban grafikus gyorsito!

2011. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de a youtube-on rengeteg videó van róla és mindegyik videón simán fut rajta.
2011. máj. 12. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
A Shift-nek kell egy pár meg a telón és asszem 1GB a kártyán. Ha valamelyiken nincs elég szabad hely akkor előfordulhat ilyen.
2011. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
komoly?:O 40 mega a telepítő.:|
2011. máj. 12. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs az 40 mega. Az apk alig 1 mega a többi az meg a data mappa. Na azt kell a kártyára tenni a megfelelő helyre.
2011. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mutatnál egy olyan fájlt?Mert egyfolytában azt írja ki,hogy helyet kell felszabadítanom.:/
2011. máj. 21. 12:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az SE portál fórumáról szedtem le. Ott az apk fájl valami 950kB és ha telepíted akkor sincs 8MB ami a telefon memóriájába kerül. A data mappa az meg kb. 38MB volt. De azt meg úgyis a kártyára kell tenni. Meg ha még valamit fájlt le is tölt az is a kártyára fog menni.
2011. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült!Nagyon köszönöm!:)
2011. máj. 21. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!