Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone 7 kezelőfelülete...

Windows Phone 7 kezelőfelülete nem unalmas?

Figyelt kérdés
Nézegettem már róla több tucat videót , többféle készülékről ,de valahogy annyira unalmasnak tűnik az a "csempe" felület .
2011. máj. 13. 00:12
 1/7 csapacsupa ***** válasza:
Egy telefonon vajon kell az izgalmas felület? Vajon érdemes egy praktikussági szempont alapján felállított kezelőfelületet az izgalmassága/unalmassága szerint megítélni? Szerintem nem. Egyenesen ostobaság lenne. De ha már muszáj, az én véleményem az, hogy nem unalmas hiszen az is testre szabható valamennyire és attól még, hogy minimál, az áttűnések és egyebek izgalmassá tehetik ha már valaki erre vágyik.
2011. máj. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Panda Péter ***** válasza:
ha nem tetszik, ne vedd meg. ha csak azért veszel androidot/ios-t/badát/symbian mert ott négyzet alapú piktogrammok vannak feliratok helyett, akkor hajrá. egyébkén szerintem nem unalmas a metro ui, én már a zune hd-ben beleszerettem.
2011. máj. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 blex ***** válasza:
nem. miért lenne unalmasabb, mint bármi más? azért mert nem tudod lecserélni? jó esetben androidon is egyfélét használsz.
2011. máj. 13. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vannak emberek, akiknek tetszik, mint blex. nekem személy szerint nem, meg azse nagyon jön be hogy listába mutatja a menüt és hogy nem látszik az akksi, térerő szint.
2011. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"nem látszik az akksi, térerő szint."


Miért ne látszana?Látszik az.Rá kell bökni a tetejére, és már látszani is fog.Csak egy kis idő után eltűnik.

2011. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tudom, hogy úgy látszik, de én mindig látni akarom. főleg az akksi szintet, ezt a mobilarénán is írták, hogy az egy vicc, hogy nem mutatja folyamatosan
2011. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 blex ***** válasza:

mondjuk a mobilarénán érezhetően az jön le a cikkekből, hogy nem szimpatizálnak a wp7-tel.

az én véleményem az eltűnő status bar-ról, hogy így szebb ÉS az aksi töltöttsége nem változik olyan gyorsan, hogy egyfolytában azt kelljen nézni. lock screenen mindig látni és ha mégis kéne használat közben, egy apró mozdulatba kerül. de természetesen elfogadható, ha asdfvb-nek/másoknak szükségük van rá; én így gondolom.

és még a témához: nagyon sokaknak nem tetszik videóról/képekről a rendszer, de élőben megváltozott a véleményük. természetesen ez sem törvényszerű, de előfordult már párszor.

2011. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!