Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei u8500-at milyen program...

Huawei u8500-at milyen programmal lehet szinkronizálni a számítógéppel? Névjegyzék fájlok stb.

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:

MyPhone explorer. Működik bármilyen androidos telefon esetében. Megy wifivel is. Felteszed a gépedre is meg a telefonodra is. Mindent tud fájlok feltöltése lementése, alkalmazások telepítés és lementése, névjegyzék, sms lementése meg ilyenek.

Amúgy a névjegyzéket a gmail fiókkal is szinkronizálja.

2011. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem muszáj szerintem programmal szinkronizálni,szerintem be lehet állítani valahol a telefonon, hogy az adatátviteli mód milyen legyen : vmilyen program, vagy Háttértár. DE EZ NEM BIZTOS!

Bocsi hogy itt kérdezem, de milyen telefon? Tényleg annyira siralmasan fut rajta az Angry Birds, hogy élvezhetetlen?

2011. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elnézést az offért, de reagálnék az utolsó hozzászólásra. Szerintem egész jó kis telefon, bemásolom egy fórumon megosztott tapasztalataimat:

Egy hete nyúzom ezt a telefont és nagyon meg vagyok vele elégedve! Nem egy Iphone, de ebben az árkategóriában messze a legjobb.

Ami külön tetszik benne, az a hang minősége. Telefonálásnál, zenehallgatásnál, (sőt, még kihangosítva is) tökéletesen tiszta.

A készülék alsó részén lévő gombsor nagyon jól el lett találva. (híváskezelő, trackpad (főleg netezésnél)

A WiFihez gyorsan kapcsolódik, szépen olvassa az eBookokot, jól működik benne a GPS is. (bár elsőnek sok idő kell ahhoz, hogy jelet fogjon, de a második kapcsolódásnál már gyors)

Játszani nem igazán szoktam rajta, de kipróbáltam a jól ismert Angry Birds játékot. Első futtatásra siralmas volt, viszont másodjára már kikapcsoltam a wifit,így nem jelentek meg az idegesítő reklámok a játék során plusz a játékmenet is élvezhetően felgyorsult.

Persze nem rúg labdába pl. egy Samsung Galaxy S mellett, de nem is egy kategória a kettő.

Viszont az Xperia x8, Samsung galaxy mini valamint a mini pro méltó ellenfele.

2011. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2011.05.13 14:29 vagyok

valaki rakna fel egy videót youtube-ra + ide egy linket hozzá angry birdsről? mert a mobilarénás teszten látszik hogy sok alkalmazást futtatott a szerkesztő, és a net is be volt neki kapcsolva.

2011. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én tudok felrakni, de csak csütörtök-péntek körül.

Majd belinkelem ide :)

2011. máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
oké oké köszi :D
2011. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!