Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A DualSimes telefonok támogatj...

A DualSimes telefonok támogatják, hogy ha pl. a 70es kártyádat használod, és a 30as számodat hívják, akkor automatikusan átvált arra? Vagy ez úgymond "alapfelszereltség"?

Figyelt kérdés
És még1 kérdés; belehet állítani, hogy ha 30as számot hívsz, akkor azt alapból a 30as számodról tegye a telefon?
2011. máj. 13. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
a legtöbb ilyen az klón telefon, nem lehet alapfelszereltségről beszélni ezeknél, mindegyik más de egyik sem jó (nem is tudom van-e nem klón dualsimes telefon..)
2011. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb dual simes telefon egyszerre használja a két kártyát. Szóval ha 30-as és 70-es kártya van benne mindegy melyiken hívnak kicsöng. Ha meg hívni akarsz meg be lehet állítani, hogy melyikről kezdeményezd a hívást.

Persze a Nokiának a dual simes telefonja ezt nem tudja. Ott csak az egyik kártya lehet aktív és ha a másikon hívnak akkor átirányítja az aktív kártyára a hívást. Az meg úgy tudom, hogy a legtöbb díjcsomag esetén plusz pénz.

2011. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nemtudom, jelen esetben mit takar pontosan a "klón" szó... én most egy Samsung B7722 telefont néztem ki, drága, de a leírtak szerint sokat tud, és 5mpx-es kamerája van, ami nem annyira rossz (:
2011. máj. 13. 13:58
 4/5 bp1985 ***** válasza:

(nem is tudom van-e nem klón dualsimes telefon..)



Van egy pár.

2011. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:

Samsung B7722


Na ez pont nem klón. A klón az az i9, sciphone, meg mittomén milyen hulladékok. De felmész a www.speedshop.hu oldalra, és találsz egy csomó dual simes telefont.

2011. máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!