Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért van az, hogy ZTE Blade...

Mért van az, hogy ZTE Blade androidos (2.2) telefonom mindig újraindul, ha ismeretlen forrásból (vagyis nem az Android Market -böl) telepítek?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap frissítettük le a mobilomat hivatalos 2.2 androidra. Kipipáltam a beállításokban, hogy engedjen ismeretlen forrásból (tehát nem az AndroidMarketböl) származó dolgokat telepíteni. De amikor egy ilyen fájlt akarok telepíteni, elkezdi ugyan a telepítést, de aztán fogja magát és újraindul. A programot pedig nem rakja fel. Mi ez?
2011. máj. 13. 19:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy bocsánat, nem is így van, az ismeretlen forrásokat telepíti, egyedül a Cordy nevü játékot nem! Több fájlt is kipróbáltam, de mindegyiknél csak ez az újraindulós sztori volt? Mi lehet a baj? A mobilom nem alkalmas a Cordy lejátszására, vagy mi??
2011. máj. 14. 08:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem támogatja a telefon, pedig én is kipróbálnám.
2011. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:'(

És nem tudjátok, hogy meg lehet-e valahogy "javítani"? Gondolom ugyanez miatt nem megy a Google Earth sem..

2011. máj. 16. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
A telefon hardvere nem támogatott, ezt nem lehet javítani. Bár nekem már volt olyan, olyan játék futott, ami elvileg nem támogatott.
2011. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:'(

Tudtok mondani olyan játékokat, amelyek valamennyire hasonlítanak a Cordy -ra, és lehetöleg futnak?

2011. máj. 17. 18:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon köszi az eddigi válszokat! :)
2011. máj. 17. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!