Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki folyamatosan hívogat...

Valaki folyamatosan hívogat ismeretlen számról és nem szól bele, van lehetőségem rá, hogy valahogy kiderítsem, ki az?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít.
2011. szept. 16. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Arra nincs. Nekünk olyan van, hogy ha ismeretlen számról hívnak minket, akkor 1et csörög és utána automatikusan foglalt jelzést ad.
2011. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
66%

Nem lehet, hogy te kérsz álhívást?:D

Nekem úgyvolt. Nem tudtam hogy ki hívogat mindig. Sok időbe telt mire rájöttem, hogy én csináltam.:D

2011. szept. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom minek nevezik, szüleim csinálták meg nekem és nekik is. :D
2011. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy álhívást kértem...Nem szól bele senki, csak tartja a vonalat, pár másodperc után leteszi.

(Amúgy hogy derítetted ki, hogy álhívást kértél?)

2011. szept. 16. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Lehet, hogy FAX vagy automata hívókészülék.

Tegyél feljelentést, a rendőrség dolga ezt kivizsgálni.

2011. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
86%
Hát.. minden telefonnál másképpen lehet kérni az álhívást. Nekem pl 3x meg kell nyomni a lezárógombot, és utána pár mp múlva hív. De ha lerakja, akkor nem álhívás.
2011. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha ismeretlen számról hív akkor miért nem hívod fel te és kérdezed meg mit akar? Ha esetleg a REJTETT számra gondoltál akkor sajnos sokat nem tudsz tenni, amíg meg nem fenyeget, hogy elnyiszálja a torkodat addig a rendőrség sem foglalkozik veled. Mondjuk félretárcsázni és nem beleszólni bunkó dolog szerintem is, de a téves hívást a törvény még nem bünteti :)
2011. szept. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Az vajon tudjátok, hogy elvileg a rejtett szám nem is annyira rejtett? Csak egy úgynevezett "Presentation indicator" bit jelzi a protokolon, hogy ne jelenítse meg a hívó számot, a központ nagyon is jól tudja ki van a hívó dolgon. Sőt, egyes speciális szerveknek ( pl rendőrség ) olyan kategóriás telefonszámuk, hogyha őket hívod mindig kijelzi számukra ki a hívó. Bizony :D
2011. szept. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én is ezt kérdeztem, aztán láttam, hogy hasonló eset másoknál is van:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Mi ez az álhívás dolog?

2012. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!