Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a velemenyed az Iphone 3Grol?

C$aK EgY LaNy kérdése:

Mi a velemenyed az Iphone 3Grol?

Figyelt kérdés

Mi a velemenyetek az Iphone 3G rol mivel nekem most eppenseggel az van de erossen nem ertek hozza. a multkor akartam kepeket csinalni erre fe mikor bemejek leblokkal es sok butykoles utan 1 orara ra kiblokkalt :|

es tobszor is blokalt le peddig vadonat ujan kaptam nemetbol :|


2011. máj. 14. 19:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

elavult bár nem rossz kis szerkezet.

hát akkor szerintem gyári hibás mivel az iPhone ritkán fagy le és akkor anyit kell tenni : rádugod a gépre , majd berakod DFU módba,vársz 10-15 percet majd bekapcsolod (ez eltarthat 10percig is) és utána jó. De ha sokszor lefagy akkor ott probléma van. Főleg ha vatta új. ha más problémád lessz itt biztosan találsz választ: [link]

esetleg itt : [link]

2011. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
aszt elfeljtettem emliteni hogy 1x leesett az aszfaltra .. lehet az a baja?
2011. máj. 14. 19:21
 3/24 anonim ***** válasza:

Elavult? Talán az iPhone 4-hez képest elavult de a legtöbb mai mobilhoz képest még mindig élmezőnyös. Plusz Apple ami már egy időtálló biztosíték. (már ahogy én eddig megismertem a termékeit)

Ha képeket akarsz csinálni leblokkal? Ez mi? Olvasd el (már ha tudsz) a manualt, ha új akkor gondolom kaptál hozzá azt is. Vagy ha nem akkor keress hozzá a google segítségével.

2011. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Gyártói garis vagy GSM boltból van? Mert ha gyártóis akkor beviszed szervizbe megnézik és ha van valami gondja akkor egy zsir ujat adnak. :)
2011. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

csak akkor az eccer blokalt le fenykep miatt .__.'

amugy meg honann tudjam h honan vettek... megkell kerdezzem na de majd holnap :))

2011. máj. 14. 19:25
 6/24 anonim ***** válasza:
ja milliomosoknak lehet, hogy elavult, akik mindig a legújabb hiper szuper eszközt veszik meg és mindig váltanak ha megjelenik az aktuális új. de akik nem akarnak sokat költeni telóra azoknak tökéletes. amúgy mit jelent az, hogy blokalt? még életemben nem hallottam ezt a szót :D amúgy tényleg lehet valami hibája mert nálam soha nem blokkol le (ha ezt jelenti az, hogy blokalt)
2011. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
És neked mi a véleményed az ékezetes betükről?
2011. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
(utolsó előtti komment:) Csak egy kérdés: Hogyhogy az Apple iPhone 3G olcsó telefon?
2011. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
nem olcsó, de használtan megfizethető
2011. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Még egy fogyatékos ÁJFÓNOS... he oszt megvilantottad a haversrácoknak az almás telefont, miután jó födhözverted, meg még egy nyomorult képet sem tudsz csinálni... tud mi kell neked???? SIEMENS A40
2011. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!