Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények Samsung Galaxy...

Vélemények Samsung Galaxy Miniről?

Figyelt kérdés
Szeretnék telefont venni 14 éves lányomnak ajándékba.A Samsung Galaxy Minire gondoltam,de adhatnátok tippeket!Milyen telefont érdemes neki vennem?Mennyibe kerül a fent említett telefon,és miket tud?Esetleg más telefonok?
2011. máj. 14. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

nem rossz teló én is olyan idős vagyok mint a lányod

a t-mobilnál : [link]

ennyibe kerül

nem csinál túl szép fényképeket viszont könnyű használni

[link]

én ajánlom még a lg optimus me p350(ilyen van nekem is és imádom)árba ugyan annyi

2011. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz. A telefon androidos meg amúgy is elég jól fel van szerelve. Amit az androidról tudni érdemes, hogy eléggé internetközpontú szóval ha meg is veszed tiltsd le róla a mobilnetet (vagy olyan csomagba vedd meg amiben van mobilnet) és vegyél otthonra egy wifis routert, hogy arról menjen.

Húgomnak is ilyenje van és hasonló korú. Le van tiltva a telón a net szóval marad a wifi amit viszont ő nem igazán használ. Neki tetszik és tudja is használni.

2011. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Akkor szerintetek tetszene neki?Tud rajta wifizni?Szeretném,ha olyan lenne,amit a mai tinik használnak rajta.

Csak 18000Ft??

2011. máj. 15. 11:57
 4/5 anonim ***** válasza:

igen tud rajta wifizni

ha előfizetéssel veszed akkor igen,csak 18ezer+ ajánlom hogy válaszd a fun díjcsomagot(olcsó havi 1600 ft és egy csomó kedvezményt is kapsz hozzá)

és biztosan tetszeni fog neki:)))


az első válaszoló voltam

14/L

2011. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az mobilnetet hogy lehet letiltani?
2011. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!