Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon sok lett a mobiltelefon...

Nagyon sok lett a mobiltelefon számlám?

Figyelt kérdés
Magánszemélyhez képest mindig is magas volt a telefonszámlám (átlag 30ezer). 2 hónapja kaptam egy céges telót, azóta arról intézek sok magánhívásomat is. Ehhez képest a számláim ugyanúgy 30 ezrek lettek. Az első hónap után még nem foglalkoztam vele, de most magas lett, amit már eléggé furcsállok. Kapok részletezést is, abban olyan számok vannak amiket valóban szoktam hívni, nincs kirívó tétel sem, de utólag már ki emlékszik, hogy pl április 20-án valóban hívtam-e az adott számot és beszéltünk negyed órát?! Ti jártatok már így, mit tudok tenni, hogy bizonyíthatom be az igazamat?
2011. máj. 14. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a problémádat. Az a gondod, hogy a céges telefonról többet telefonálsz és mégis kb. ugyanannyi a számlád, mint, magán előfizetőként?

Ha igen ne csodálkozz rajta.

A céges telefonok sokkal jobb percdíjjal flottában szoktak lenne és másodperc alapon.

A magánelőfizetőknek percalapon számláznak, jóval magassabb percdíjak mellett.

Magyarul egy flottás előfizetéssel legalább 2x annyit telefonálhatsz azonos összegért.

2011. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem voltam érthető-késő van már nekem. Szóval, idáig 1 telefonom volt, arról intéztem minden hívásomat. Átlag 30 ezer szokott lenne rajta a számlám. 2 hónapja kaptam céges telót, azóta zömmel azt használom. Ellenben a régi magán telefonomra most is szinte ugyanannyit számláztak mint azelőtt, minthogy megkaptam volna a cégest.
2011. máj. 14. 23:16
 3/4 anonim válasza:

Lehet, hogy macerás, de kezdd el egy füzetbe felírogatni a számokat amiket a magán telódról hívsz, és a hívások hosszát is! Így talán sikerül kideríteni az esetleges csalást! Sőt, Én megcsinálnám, hogy arról a számról abszolút nem indítanék hívást, vagy csak minimálisat lássuk akkor mennyi a számla?? Mert ugye bátran megteszik ezt egy olyan előfizetőnél, aki sokat beszél, tehát sok tétel jelentkezik a számlán, így ha egyet-kettőt belecsempésznek pluszban nem tűnik fel. Bár ezek a számlák elvileg zárt rendszerben készülnek, tehát emberi kéz érintése nélkül.. Hát, nem tudom..

Velem ilyen nem volt még (kopp-kopp), de egyik barátnőm a Telenorra panaszkodott hasonló dolog miatt! Te hol vagy?

2011. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Második! A barátnőd a Telenornál tett panaszt? Ha igen, akkor volt értelme? Én egyébként 70-es vagyok...
2011. máj. 14. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!