Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini?

Samsung galaxy mini?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla?
2011. máj. 14. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik én is ezt a telefont néztem ki úgyhogy kíváncsi vagyok a véleményekre.
2011. máj. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Emily*-* válasza:
100%

sziasztok. én két napja vettem meg a telefont. itthon kinéztem magamnak egy másik telefonnal együtt, az lg optimus me vel. a boltban egkérdeztem az eladót és aztmondta, hogy inkább a samsung galaxy mini. hallgattam rá, bár kicsit félve, mert egy picit jobban tetszett az lg. mikor hazahoztam akkor elkezdtem nézegetni belül is meg minden. és fotóztam vele. mert ugye azt híresztelik h nagyon szarul fotóz. hát elmondom nektek hogy egyáltalán nem. a 3 megapixeles kamerához képest jobban fotóz mint az előző telefonom, ami 3. 2 es volt. belül is tiszta szuper. csak ajánlani tudom. főleg fehérben lányoknak mert úgy a legszeebb. *.* remélem tudtam segíteni.

nyugottan kérdezzetek a telefon belső tartalmából mert szívesen válaszolok. ;DD

2011. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

2. vsz.KÖszi Neked:D Ez sokat segített, mert én is ezt választottam ki csak nem tudom sok rosszat írtak róla.


Akkor én kérdezek:D:

Szóval , a fotózásnál milyen Beállítások vannak?

Lehet rá játékokat, vagy témákat tenni?

2011. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi, nagyon aranyos vagy :) én azóta már beruháztam egy másikra :)
2011. máj. 17. 20:23
 5/16 Emily*-* válasza:
100%

Igeen perszee. Mindent lehet rá tölteni a samsung Apps segítségével de màshogyan is pl netről. Ingyen lehet az Apps ről nagyon sok mindent. Én a BKV menetrendet töltöttem le pl. :))

a fotòzással kapcsoltban hogyan érted??

2011. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Emily*-* válasza:
100%
Effektusokban van fekete fehér, szépia, negatív, és ugye normál. Ezen kívül még a kép minőséget lehet beállítani. Ezek a lényegesek de egy másik, mellette lévő menüpontban van a hang amit kiad ha fotózol, a segédvonalak. És a fókuszálás ami annyit takar hogy normál legyen-e vagy pontszerű vagy mátrix. Szerintem nagyon megéri. Ha akarsz egy olyan telefont ami mindent tud olcsón akkor ezt válaszd!!;))
2011. máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Nekem is ilyen lesz, ha tényleg olyan jó amilyennek írod, akkor imádni fogom. :) És a videója milyen a kicsikének? :D
2011. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Nekem is sokat segítettetek,mert én is ilyen telefont szeretnék.Köszi mindenkinek!
2011. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

engem a wi-fi része érdekelne, meg a netezés. Arrol tapasztalat?

Ill. ki milyen értékesitönél, milyen tarifában és mennyiért vette?

2011. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van a navigáció nem működik de ha raksz rá Igo8-at az működik.

Egyébként nagyon jó.

2011. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!