Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230 at szeretnék venni...

Nokia 5230 at szeretnék venni kb.2 hét múlva. Viszont nem tudom h igaz e az h nem adnak hozzá USB-t :S?

Figyelt kérdés
Ha van valami előnye hátránya vagy csak tapszataltatok valamit vele akkor jelezzétek légyszi.Ne azzal kezdjétek l h nincs Wifi meg a kamerája rossz.Ezt már 100 helyen láttam és nem nagyon érdekel...köszi. Az USB-t meg ha nem adnak hozzá akkor hol tudok venni?
2011. máj. 16. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

asszem adnak. de a boltba tudsz venni 500 ft-ért.


de nem ajánlom ezt a gépet

2011. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mert?
2011. máj. 16. 15:24
 3/11 anonim ***** válasza:
nem jó semmilyen szempontból. gagyi anyagokból van, rosszul van összerakva, elavult, ronda, unalmas oprendszere van, szinte kezelhetetlen az érzéketlen rezisztív kijelzője miatt, gagyi a kamerája, nincs benne wifi etc...
2011. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Electronicperson ***** válasza:
Hozzátenném hogy a GPS se jó benne és nincsennek rá jó játékok vagy alkalmazások nem tudom ,hogy téged érdekel e de mind1.Vegyél androidosat.
2011. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én szeretem jó kis telefon. Internet nuku azt most mondom.. USB + 3 hátlap +töltő kapsz hozzá
2011. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Többiekre ne hallgass! Viszonylag jó telefon, én szeretem nem vagy te ügyintéző hogy Android meg ilyen méregdrága telefonokat vegyél. Mondom szerintem képeket jól csinál, zenéket is tisztán játssza le. Usb van hozzá fülhallgató is amit előbb nem írtam oda!:) + még kapsz hozzá ilyen állványt ami egyben mobiltartó is.
2011. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
na te sem láttál még normális telefont. amúgy a huawei u8500 kb 1 árban van vele, és 200-szor jobb nála kb. és androidos
2011. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy ezen veszekedtek de nem kell!

Igaza van annak is aki azt mondja hogy nem a legjobb,de azért szerintem nem olyan rossz,ugyanis nekem nem kell zseni mobil->sms,fényképező,zenelejátzsó,telozás,ébresztő kb ennyi ami kell...gps,wifi,android,net nem kell ahhoz itt a gép+ nem vok ügyintéző és nagyravágyó sem.és köszi de iylen nevetlen hw mitomén milyen telot csak azért h legyen androidom nem veszek...

2011. máj. 17. 16:27
 9/11 anonim válasza:

Én vagyok aki írta, hogy ilyen telefonja van.

Szerintem jól teszed: engem minden reggel ébreszt :) állandó smsező vagyok szóval nincs abba is hiány. :)

2011. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

".és köszi de iylen nevetlen hw mitomén milyen telot csak azért h legyen androidom nem veszek..."



A Huawei a világ egyik legnagyobb telekommunikációs vállalata. Szerintem a te otthoni internet modemed is Huawei lehet.

2011. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!