Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple accounkt! mi lehet a baj?

Apple accounkt! mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egy kis segítség kellene nekem Apple témában ezen belül is az "App store" az a lényeg hog bármien freet akarok letölteni rámegyek install leteszi asztalra és kiírja invalid adress ami nem lehet mert a jelszómat tudom szóval nem fogadja el utána írja hogy ha akarom belemehetek a profilomba belemegyek de semmi, uge bank kártya nélkülit használok szóval ne tudom mi lehet a baj, no de ez még régebbi apple account az előző iphone. -omnál hazsnáltam hibátlanul most megevvetm a másikat 1 ideig még tudtam töltögetni mostmár nem, utána csináltam újj accountot és láss csodát ugyan az a probléma, ami nagyon ki akasztó é idegesítő sajnos kérek 1 kis helpet mi lehet a gond? Aki otthon van ebben a témában kérem érthetően írja le nagyon meg köszönném üdv
2011. máj. 16. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én vagyok retardált na de hogy ebböl semmit nem értettem az fix. Kérlek értehtőbben írd le.
2011. máj. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: megtaláltam mi lehet a para: [link]


ez mai cikk szóval friss.

2011. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Electronicperson ***** válasza:
Szerintem jailbreakled le és akkor nem kell semmi jelszó se semmi marhaság. :)
2011. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

utolsó menj má a busba a hülyeségeiddel...

Ha szerinted ilyen alap dolgokat kéredz mint apple account akkor szerinted tud jailbreakelni?...

2011. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsókám nagyon okoska vagy elmondanám hogy a telefonom ki van Jailbreak.-elve és értek i hozzá a cydiához és még igen sok mindenhez ez már a 3.-ik Iphoneom tehát valmit csak tudok és igzából a jailbreak.-nek és az apple acc.-nak köze nincs egymáshoz természetesen énis Itunesból rakom gameket és az appokat de nem tudok frissíteni ez a legnagyobb gondom
2011. máj. 17. 10:43
 6/7 anonim ***** válasza:

elolvastad a cikket amit linkeltem?...

Mert ha igen akkor tudnád mi a gond és megköszönted volna bunkókám.

2011. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen elvolvastam és már meg is oldódott a probléma szóval (köszönöm ) te kis gyökér, mivel nem feljtm el a köszönetet de te ideje korán bunkózol szép gyerek vagy gratula neked !!
2011. máj. 18. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!