Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Nokia C3-00 mobillal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy:

-a menüje szaggat-e?

-mennyire bírja az akksija?

-van-e bármilyen szériahibája?

-és bármilyen tapasztalatra kíváncsi vagyok a telefonnal kapcsolatban!


2011. máj. 18. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:

annak kb mindene szaggat, mert nagyon gyenge proci van benne


szériahiba: a wifije használhatatlan

2011. máj. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én másfél hónapja vettem. :)

Nagyon szeretem, szép képet csinál, nem fagy le sosem, gyorsan reagál mindenre. Kb 4-6 naponta töltöm, attól függ, hogy játszottam-e rajta, jól bírja nagyon. Egyéb hibát én nem vettem észre.

Annyi volt, hogy amikor megvettem, akkor nem működött rajta a wifi, meg maga a fizetős net sem. Még bent a vodafone-ban is javasolták mikor megvettem, hogy érdemes rajta szoftvert frissíteni, mert már van újabb. Bevittem a nokia szaküzletbe, 1 óra alatt csinálták meg, mehettem is érte utána. Ott is mondta a csávó, hogy ezeken a telefonokon már érdemes időnként frissíteni a szoftvert. Meg is oldódott a wifi meg a net probléma, egyből tökéletesen működött. :)

Hát nagyjából ennyi, működik tökéletesen, sosem akad, sosem fagy le, legalábbis nálam. :)

2011. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja persze sokan b*lfaszok, hogy bevigyék frissítésre és utána nyavalyognak hogy ez nem jó, az nem jó, pedig csak egy újabb verziót igényelt. :D Wifizni és jó rajta teljesen, gyors is.

2 év garancia van amúgy a telóra, azon belül minden frissítés ingyenes.

2011. máj. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én decemberben vettem és semmi problémám sincs vele. 1x sem kellett szervízbe vinnem. Wifije tökéletes, minden este azon netezek:) Szerintem nagyon jó telefon, fényképezője is nagyon szép képeket csinál, menüje teljesen jó, nekem 3-4napig bírja az aksija. Szóval csak ajánlani tudom:)
2011. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én lassan 1 éve használom nos a menüje tényleg szaggat egy kicsit, akksija az jól bírja ez használattól is függ. wifi az ami gyengélkedik benne tehát nem képes rendesen befogni a jelet gyakran megszakad, másik telefonon is wifiztem ugyan azon a helyen és azzal semmi gond nem volt. A gyűrődést bírja többször ejtettem le, többször esett ki a zsebemből amikor kiszálltam az autóból, de ezek az én hibáim miatt vannak de aránylag jól bírja a strapálást.
2011. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bp1985 ***** válasza:
A wifi valóban nem az erőssége, de ott van mobilarénán egy teszt, ott leírják, hogy milyen telefon.
2011. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de még a nokia jel is szétszaggatja magát, mikor bekapcsolod a telefont :D
2011. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A wifivel semmi gond. tökéletesen működik nyilt(hotspotokon), saját neten. a net is gyors rajta.

Az akksija napi kb. 2 óra zenehallgatással, max 1 óra wifihasználattal, és pár perc telefonálással kibirja 4 napig.

ez nagyon jó benne.

a szaggatás, hát az néha gáz.van mikor telefonálásnál hívok, még a nevet látom akit akartam hívni,de már kicsörög.

meg néha-néha spontán belassul.

ijenkor kikapcsol, akksi ki egy pár percre, és vissza bekapcs.

utána minden jó.(ez hetente 1-2x van max)

jah wifihez visszatérve, jobb mint az n97-é.

telók egymás mellett az asztalon, én látom a jelet, netezek, n97 látja, de mikor csatlakozna, akkor már nem látja

2011. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 fanniivokhello válasza:
Ha elviszem szervizbe, h például megcsinálják h a wifi működjön az mennyibe kerül???
2012. okt. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!