Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek/tapasztalata...

Mi a véleményetek/tapasztalataitok a Nokia N8-as telefonnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ganedomb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Max a kameraja jo, de inkabb akkor vegyel egy fenykepezo gepet.

2011. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jól bevált, ezt használom már 7 hónapja, a kamera tényleg nagyon jó, amúgy szerintem nagyon jól használható kis eszköz..
2011. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
symbian, érintős nokia = mi kell még? jó már nem lehet. A kamerája egyedül ami értékelhető a telefonban meg a színe (narancssárgába és zöldbe kifejezetten bejön, de ezért nem fogom meg venni)
2011. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kolo ***** válasza:
Nagyon szép telefon, nagyon minőségi a készülékház, egyik legszebb most szerintem, legjobb mobil kamera van benne. DE! Symbian^3 oprendszer van rajta, ami izé... Diplomatikusan fogalmazva eljárt felette az idő. Nem használhatatlan, meg lehet szokni, de sokkal jobb a konkurencia rendszere. Ezt maga a Nokia is elismeri, ezért kukázza a rendszert.
2011. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon is jó, totál felesleges az android, ha józan ésszel arra használod telefont, mire való, nem teszed rá azt a tonna felesleges programot, jobb az erőforrásgazdálkodása is....
2011. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!