Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Komoly kérdés! Hogy oldhatnám...

Komoly kérdés! Hogy oldhatnám meg hogy WP7-ről lehessen Bluetooth file küldeni? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a wp7 rendszere. Egyszerűen annyira megfogott, csak hallottam nem lehet képet meg zenét küldeni bluetoothon. Ez elég nagy érvágás mert szoktam használni ezt a funkciot főleg h a haverjaim 3/4-dének ratyi mobilja van.


Bármilyen megoldás érdekel ezzel kapcsolatban jailbreak is akármi! kérlek segítsetek ebben!!!


2011. máj. 19. 03:01
 1/2 anonim ***** válasza:

A Microfos adott ki egy közleményt februárban hogy egyszercsak megoldják, de nem látok rá valós esélyt.

Hátha valakinek majd elborul az agya emiatt és ír rá egy programot. Ez eddig nem történt meg.

2011. máj. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ez új! tudsz la valami linket adni? nekem az is elég lenne ha később beleteszik, mert akkor várok... szerintem ez sok embernek fontos lenne...


Akkor JB-el egyáltalán nem lehet semmit csinálni? iphoneon is van rá progi JB után... kicsit reménykedek, köszi a választ!

2011. máj. 19. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!