Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki ezt a mobilom,...

Miért írja ki ezt a mobilom, amikor belépek az üzenetekhez?

Figyelt kérdés
"Új üzenetek fogadásához töröljön néhány fájlt." ---> a lényeg, hogy minden üzenetet kitöröltem és akkor is ezt írja ki. meg birom fogadni az üzeneteket simán csak zavar nagyon h mindig kiírja. eddig nem csinált ilyet. am samsung 723 wave-em van... valaki tud segíteni???? köszönöm szépen
2011. máj. 19. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg tele a memória vagy hamarosan tele lesz.

Hiába törlöd ki az üziket, ha közben fotóval, videóval vagy alkalmazással van tele. Egy üzenet elég kis helyet foglal, azért nem tűnik el az üzenet.


Ha van elég hely a memóriában akkor lehet hiba is és akkor frissíteni kell a szofvert.

2011. máj. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
töröltem pár nagyobb fájlt és még mindig ezt írja ki... hiba? 1 hónapja vettem a mobilt...:S
2011. máj. 21. 14:47
 3/5 A kérdező kommentje:
nos az a helyzet h néha kiírja néha meg nem... o.O
2011. jún. 23. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor nincs más mint szerelőhöz vinni.

Jobb esetben egy szoftver frissítéssel megúszod.

2011. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg ugye az se mindegy, hogy ha van memória kártya, akkor honnan töröltél.

Mert ha a memória kártyáról és közben a mobil saját belső memóriája tele van, akkor az ugyanúgy rossz.

Hiába a nagy memória kártya ha a rossz beállítások miatt egyes dolgokat a teló memóriájára nyomat. Márpedig ha az betelik, akkor üzem zavart okoz, hiába a szabad hely a memó kártyán.

2011. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!