Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilnet 7 gb fölött?

Mobilnet 7 gb fölött?

Figyelt kérdés

Galaxy s-re kéne mobilnet de olyan ami 7 gb fölött van,de nem találtam olyat.

Letöltésre nem használnám csak netezésre böngészésre hírolvasásra néha egy kis chatelésre meg max egyszer egyszer youtube-ra.


2011. máj. 21. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
ezekhez minek 7 gb-nél nagyobb mobilnet??
2011. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mondjuk van itthon wifi és ez akkor kell amikor nem vagyok otthon meg suliból meg ha táborokba megyek,talán elég lesz,de azért kíváncsi lennék,hogy van e nagyobb mobiltelefonra? (t-mobilos kéne)
2011. máj. 21. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:
7 gb telónál rengeteg... szerintem felesleges annyi... :) de ha bírja a pénztárcád, akkor fizess elő arra, és hidd el elég lesz... :)
2011. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rendben köszi,annyit még éppen bír,szerintem is elég lesz mert ha vagyok wifi közelben eleget,akkor megoldom a letöltéseket,és táborba ha elmegyek nem gogy szerintem több 2 gigánál!
2011. máj. 21. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
ezekre letöltések nélkül elég 500 mega is (youtubevel együtt is)
2011. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Erre szerintem egy 500MB-os vagy 1GB-os is elég lenne. Nekem van 50MB, de ezt se szoktam túllépni. Előző hónapban csak 30MB volt a forgalmam. Most is olyan 25-26MB járok. Opera Mobile-t kell használni böngészésre. Az kb. 90%-osan tömöríti az oldalakat. Letölteni nem szoktam vele, meg youtube-ot se nézegetek. Főleg fórumokat, híreket olvasgatok, e-mail szinkronizáció, néha a gyakorikérdések és időjárási adatok frissítésre használom, naponta max. fél óra suliba menet vagy hazafele menet ha épp nincs kivel beszélgetni az úton. Minden más forgalom meg wifin hálózatokon megy.

7GB-os csomagot meg nem hinném, hogy találsz. 2 vagy max. 5GB-osat esetleg.

2011. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon el vagy tájolva. Biztos bevetted a szolgáltatók veblapján olvasható tájékoztatókat. Én 3 gigás csomagot használok úgy, hogy a telefonnal modemezek a pc-n, és napi használatra így is elég (letöltés persze módjával) Mobilon a 7 giga kihasználhatatlan.
2011. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,igen lehet hogy inkább 3 gigás lesz,mert amikor suliban vagyok vagy nem vagyok otthon ahol van wifi akkor kell!
2011. máj. 22. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!