Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Gio wifi...

Samsung Galaxy Gio wifi beállítása?

Figyelt kérdés

Vettem egy Samsung galaxy gio-t, a wifi minden hálózatot lát, kivéve a miénket... Pedig van router, működik is, mert a tesóm laptopja is ehhez csatlakozik.

Most míg nyomogatom, mostmár látja a hálózatunkat, megvan a jelszó is, elég erős a jel, de amint bejelölöm hogy kapcsolódás, felül kiírja hogy "Szétkapcsolva". A számítógépen kellene átállítani hogy tudjon kapcsolódni? Mert itt a telefonon már sok mindent próbáltam :S

Tudnátok segíteni?


2011. máj. 23. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a routerben be van állítva a MAC-cím alapján történő szűrés.
2011. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Symon válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. Nekem egy Linksys wrt110-es és egy smc wbr14-g2-es routerem van és azokkal sem működik. Nem igazán találtam rá megoldást. A MAC szűrés nekem be sincs állítva, nem lehet frissíteni a routerek firmware-jét sem, a telefonon is 2.3.3 gingerbread szoftver van, elvégeztem többször is a *#*#526#*#* kóddal való wlan testet de az sem segített, Végeztem hard resetet, de azzal sem javult meg, nem tudom mi lehet a probléma, tovább keresek. Csak így olyan bajos vele bármit is csinálni.
2011. dec. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Symon válasza:
Bakker, csináltam egy hard resetet a routeren (linksys) és megjavult a dolog. 15 másodpercig kellett nyomni a reset gombot.
2011. dec. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!