Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem küldi el az sms-t a...

Miért nem küldi el az sms-t a nokiám? Előfizetéses, így nem a pénz hiánya miatt.

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Telefonálni tudsz? Térerő van? Lehet, hogy a szolgáltatónál van valami gáz. Nekem nem Nokiám van, de velem is fordult már elő ilyen. Próbálkozz folyamatosan. Ha más hibát is észlelsz, akkor gáz van a szoftverével.
2011. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a nokiáknál szokott lenni ilyen szoftverhiba. meg olyan is, hogy összevissza random küldözget sms-eket embereknek, meg felhívja őket magától. volt bnőmnek egy ilyen szoftverhiba csinált 30k-s számlát
2011. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Térerő volt, van. Az én telóm is telenoros, mint a páromé és az enyémről kellett elküldeni az sms-t. először az ő előf.-es kártyáját betettük az enyémbe és úgy sem küldte el. ezért gondoltam,hogy nem csak a telefon hibája...
2011. máj. 23. 11:52
 4/10 anonim ***** válasza:
pedig ez a telefon hibája
2011. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor az én nokiámról az ő kártyájával, miért nem küldte el? amikor az enyémet visszatettem, azzal elküldte.
2011. máj. 23. 12:11
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor itt most a párod nokiájáról van szó? ekkora összevisszaságot :D akkor az ő kártyájával van valami. telefonálni lehet vele?
2011. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11:31 6310i-m volt anno, és magától felhívta a pasim exnőjét... A Nokia menürendszere zsigerből megtanulható, de amúgy rettenetesen sz*r! Én majd 10 évig Nokia párti voltam, az expasim beszélt rá a Sony Ericssonra. Sose vennék másmilyen telót! Megbízható. A Nokia totálisan megbízhatatlan és kiszámíthatatlan.
2011. máj. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Állítsd át az üzenetközpontba 06 helyett +36-ra!Nokiám van és nekem is ez volt a baja!
2011. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem és +36-tal kezdődik az üzenetközpont száma. Így ez is kilőve...
2011. máj. 27. 14:04
 10/10 anonim válasza:
Megoldodott azota ez a problema? Mivel nekem is ez a baja a Smasungomnak. Nem akarja elkuldeni az smst, es nem a penz hianya miatt. Szoftverhiba volt?
2012. nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!