Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes egy iphone 3GS-t...

Érdemes egy iphone 3GS-t lecsetélni egy iphone 4re? Vagy annyival nem tud többet, hogy megérje? Igaziból megvagyok elégedve a 3mal is. Ezért nem tudom.

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 20:43
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Nekem 3gs-em volt, tesómnak 4 van. Nyomkodtam azt is, de annyival nem jobb, szóval felesleges.
2011. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb, ha a 3-ra volt pénzed, lesz a 4-re is. Bár én nem adnék annyit érte, olcsóbban jobb telefonokat lehet venni, de ízlések és pofonok.
2011. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem is felesleges. a 3 is nyújt mindent, amire szükség van. max ha nagyon vágysz a jó kamerára meg a hiper szuper kijelzőre
2011. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!