Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell frissíteni az...

Hogyan kell frissíteni az androidot (samsung telefon)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vettem egy samsung telefont androidosat, hogyan kell frissítenem kiessel? Rádugom és megnyomom a frissítést? Vagy ennél bonyolultabb?
2011. máj. 25. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

óóóóóóóó jóval bonyolultabb :DDD pl. nálam (galaxy s) már szinkronizálni sem akar.. pedig a legfrisebb kliens van rajta, a telefont meg nem ártana 2.2-ről 2.3.3-ra frissítenem... -.- a telefont látja mikor elkezdene szinkronizálni vár-vár-vár és vár aztán meg kidob egy olyat hogy a telefon kapcsolata megszakadt..

pedig a telefon továbbra is rajtavan, látja is a gép úgyhogy nemértem én ezt.. :(

2011. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
minek ez a frissítési őrület?
2011. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, most látom, hogy 2.2.1 van a telefonomon, én olvastam félre, tehát már tárgytalan a kérdésem.
2011. máj. 25. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!