Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy érintőképernyős telefont...

Egy érintőképernyős telefont mennyire nehéz használni?

Figyelt kérdés

Úgy értem mondjuk sms-eket írni, vagy facebookra postolni, egyáltalán írni hogy lehet vele billentyűk nélkül?

Érintőképernyős smartphone-t érdemesebb venni, vagy billentyűset?


2011. máj. 25. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

ha normális méretű kapacitív kijelzője van, akkor nagyon egszerű, és nagy élmény használni. és akkor qwerty-re sincs szükség.


ha rezisztív, akkor kínszenvedés és elmegy az ember kedve az érintősöktől.

2011. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha kicsi a képernyője akkor rettenetes írni vele. Vagy körömmel kell, vagy kell hozzá valami pálcika. Ha elég nagy a képernyője, akkor nagyon jó! Ha mondjuk sms-t akarsz írni, akkor magától megjelenik egy klaviatúra(billenytyűzet, illetve csak betűk jelennek meg nem gombok). Ha bármit akarsz rajta írni akkor azonnal megjelennek a betűk.
2011. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha kicsi a képernyője és kapacitív, akkor is viszonylag normálisan lehet kezelni. a kapacitívot körömmel nem is lehet, mivel az ujjadat érzékeli. és stylus is csak a rezisztívhez kell. tehát ha jó kezelhetőséget akarsz, akkor kapacitív.
2011. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,én a rezisztív kijelzőjű telefonommal is boldogulok,bár kis pengetőt használok hozzá,és a kézirás funkciót, így egész gyorsan megírok egy sms-t.
2011. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!