Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha én csak sms-re, zenehallgat...

Ha én csak sms-re, zenehallgatásra, képekre, hívásra, naptárbejegyzésre akarom használni akkor én milyen érintőképernyős telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Sony E. Xperia X10 mini erre a célra nem lenne jó, ugye?

Sony márkákat jobban szeretem, mint a Samsungot.

Nem tudom melyiket válasszam. Gombos telefonok meg nem tetszenek annyira, szar a választék:S.


Szóval szerintetek?


2011. okt. 3. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Na most azt azért tisztázni kell, hogy az x10 mini pro nem csak egy érintőképernyős telefon, hanem okos telefon. Ha csak az érintőképernyőt látod benne akkor jobb ha tájékozódsz a jelenlegi telefonos helyzetekről. Amúgy igen, a célra megfelel ez is, de ugyanúgy megfelel erre egy nem okostelefon is.
2011. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy én a sonykat szeretem jobban. És nincs annyira nagy választék,hogy én most megvegyem azt a telefont.
2011. okt. 3. 20:26
 3/10 A kérdező kommentje:
azt a másik telefont, ami nem androidos.
2011. okt. 3. 20:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Megveheted ezt is. Csak azért mondom, hogy előbb tájékozódj egy kicsit a dolgokról nehogy a végén az legyen, hogy nem fogod tudni majd kezelni.
2011. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Már olvastam oldalakat, hogy mit jelent az android. Szóval, lehet rajta netezni ugye, csak regisztrálni kell csinálni kell egy gmailes fiókot és használhatod az internetet. De az még nem tiszta, hogy akkor most ezért fizetni is kell , hogy netezzek rajta?

az android az pedig egy operációs rendszer.

ugye?

2011. okt. 3. 20:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Jól összekavarod a dolgokat.

Az android egy operációs rendszer az oké, netezni is lehet vele az is oké, a gmail fiók is oké, de ez nem kell feltétlenül a nethez, ellenben egy csomó funkció használatához igen. Akkor a net az még szép, hogy pénzbe kerül. Szerinted melyik szolgáltató adná ingyen a netet? Senki (na jó, a telenornál van ez a 3hónapos klikk akció). Az otthoni netért is fizetsz. Viszont van wifi a telefonba. Így ha valahol van wifi hálózat (akár az otthoni neted wifin megosztva) tudsz a telefonról netezni plusz költség nélkül.

Ja, és egy nem androidos telefonnal is lehet netezni.

2011. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor a gmail az ingyen van?

És mennyibe kerül a net, ha telefonon netezek rajta?

És milyen funkciók azok, amire fizetni kell?



Ja meg olyanokat is olvastam, hogy le kell tölteni ehhez meg ahhoz ilyen szoftvereket, hogy működjön vagy ilyesmi.

Amúgy nézd el, én tényleg amatőr vagyok:D.

2011. okt. 3. 20:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap vettem egy Xperia Neo-t, és máris beleszerettem.

A net nem ingyenes. Vagy a mobilszolgáltatónál fizetsz elő, vagy egy otthoni internet szolgáltatást osztasz meg egy wifi-s router-el, amihez a telefon is tud csatlakozni. Így sem ingyenes, mert az otthoni netért ugye fizetsz.

Az android egy operációs rendszer, mint a windows. Lehet hozzá letölteni mindenféle programokat, fizetőseket is, meg ingyeneseket is, a Market-ről. de alapból is vannak benne.

Amire te használnád, azok alapból benne vannak.

2011. okt. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, és ahogy írták előttem is, a gmail fiók néhány szolgáltatás használatakor jön jól, ingyenesen tudsz csinálni magadnak.
2011. okt. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor a gmail az ingyen van?

Igen. Pont úgy mint ahogy más levelezőrendszerek használata.


És mennyibe kerül a net, ha telefonon netezek rajta?

Ez szolgáltatófüggő és internet előfizetés függő. Vannak havidíj nélküli csomagok, amikor annyit fizetsz amennyit netezel, de így nagyon sokba kerül és vannak havidíjas csomagok, így olcsóbb. Wifin meg persze nem kerül semmibe a telóról való netezés.


És milyen funkciók azok, amire fizetni kell?

Nincs ilyen funkció benne. De a netért fizetni kell amikor valamelyik program vagy te használod. Erről lásd előző pont.


Ja meg olyanokat is olvastam, hogy le kell tölteni ehhez meg ahhoz ilyen szoftvereket, hogy működjön vagy ilyesmi.

Ezt meg nem értem.


Amúgy nézd el, én tényleg amatőr vagyok:D.

Azzal nincs baj, hogy amatőr vagy. A lényeg az, hogy értsd meg azt amit olvasol.

2011. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!